>> ایران نماد مبارزه با استکبار و استعمار در جهان است | خبرگزاری تقریب (TNA)
تاریخ انتشار۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۲
کد مطلب : 561138
آیت الله محمود محمدی عراقی:

ایران نماد مبارزه با استکبار و استعمار در جهان است

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری گفت: در عصر کنونی، ایران نماد مبارزه با استکبار و استعمار برای دیگر کشورهای اسلامی و حتی جهان است.
ایران نماد مبارزه با استکبار و استعمار در جهان است
به گزارش خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب، آیت الله محمود محمدی عراقی در مراسم یادواره 420 شهید شهرستان کنگار اظهار داشت: برگزاری چنین برنامه های ارزشمندی زمینه ای برای تکریم و گرامیداشت یاد کسانی است که در راه اسلام و انقلاب جهاد و ایثار کردند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری گفت: از سوی دیگر برپایی این چنین برنامه هایی زمینه آشنایی بیشتر نسل جوان کشور با شهدا و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس را فراهم می کند.

آیت الله محمدی عراقی تاکید کرد: ایران اسلامی امروز با درایت مقام معظم رهبری یک تنه در برابر دشمنان این سرزمین ایستاده است که این مایه افتخار و مباهات برای همه ما است. 

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری عنوان داشت: قدرت جبهه مقاومت در این سال ها به هیچ وجه با گذشته قابل مقایسه نیست، امروز این قدرت به جایی رسیده است که سید حسن نصرالله اعلام می‌کند رژیم صهیونیستی حق ندارد از آب‌های کشور لبنان نفت استخراج کند و آنها نیز با زبونی کامل عقب نشینی می‌کنند.

این استاد عالی حوزه خاطرنشان کرد: در عصر کنونی، ایران نماد مبارزه با استکبار و استعمار برای دیگر کشورهای اسلامی و حتی جهان است.

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdcbf8bswrhb08p.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی