تاریخ انتشار۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۸
کد مطلب : 561618
استاندار کردستان:

رسانه ای شدن منصفانه ضعف های موجود امید آفرین و گره گشا است

اسماعیل زارعی‌کوشا با تأکید بر اینکه باید واقعیت ها به جامعه گفت؛ عنوان کرد: اگر ضعف های موجود منصفانه رسانه ای شود هم گره گشاه و هم امید آفرین است، لذا اگر ضعفی وجود دارد باید منصفانه و دقیق با مختصاتی که وجود دارد نقد شود.
رسانه ای شدن منصفانه ضعف های موجود امید آفرین و گره گشا است
به گزارش خبرنگار حوزه استان ها خبرگزاری تقریب، اسماعیل زارعی‌کوشا استاندار کردستان امروز در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار در سنندج ضمن تبریک روز خبرنگار به همه اصحاب رسانه، اظهار داشت: حرفه خبرنگاری تلفیقی از تخصص و هنر است.
 
زارعی‌کوشا با بیان اینکه اصحاب رسانه استان همواره در راستای خدمت به مردم بهترین داشته های خود را عرضه داشتنه اند، تصریح کرد: امروز در فضای رسانه‌ای دنیا با کارزار جنگ روایت‌ها مواجه هستیم، لذا امید آفرینی مهترین رسالت خطیری است که اصحاب رسانه با تبیین واقعیت ها و ارائه خدمات نظام باید به جامعه ارائه دهند.
 
استاندار کردستان با تأکید بر اینکه باید واقعیت ها را به جامعه گفت، عنوان کرد: اگر ضعف ها منصفانه رسانه ای شود هم گره گشاه و امید آفرین است، لذا اگر ضعفی وجود دارد باید منصفانه و دقیق با مختصاتی که وجود دارد نقد شود.
 
وی با بیان اینکه برخی پروژه ناتمام همچون مجتمع فرهنگی در روبه‌روی استانداری سنندج با گذشت ۲۰ سال هنوز به بهره‌برادری نرسیده که موجب ناامیدی مردم است، تأکید کرد: اقدامات انجام شده در بخش‌های مختلف از سوی رسانه‌ها در باب امید آفرینی به‌طور کاملا واقعی بیان شود‌ و از ظرفیت های موجود استفاده شود.
 
زارعی‌کوشا تصریح کرد: در مورد مسکن خبرنگاران افرادی که واجد شرایط هستند و فرم ج آنها سبز است پروژه ویژه خبرنگاران را کلید می‌زنیم.
 
استاندار کردستان در پایان با بیان اینکه هیچ دستگاه اجرایی حق شکایت از رسانه‌ها را ندارد، گفت: از دستگاه‌های اجرایی استان نمی‌بینید که از یک رسانه شکایت کنند اما حقوق اشخاص جای خود را دارد.
 
به گزارش خبرگزاری تقریب، این مراسم ضمن تجلیل از اصحاب رسانه از پوستر نخستین جشنواره برخط و غیر برخط ورزشی و همچنین پوستر سومین جشنواره خبرگزاری و پایگاه های خبری استان رونمایی شد.
 
انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdcezz8nvjh8ppi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی