تاریخ انتشار۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۳
کد مطلب : 561679

رونمایی از ۱۲ محصول دانش بنیان در یزد

معاون علم و فناوری رئیس‌جمهور با حضور در پارک علم و فناوری یزد از نمایشگاه محصولات چند شرکت فناور بازدید کرد و 12 محصول دانش بنیان بومی را رونمایی کرد.
رونمایی از ۱۲ محصول دانش بنیان در یزد
به گزارش حوزه استانهای خبرگزاری تقریب،سورنا ستاری در ادامه سفر خود به این استان با حضور در پارک علم وفناوری از چند شرکت مستقر در پارک بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت آنها قرار گرفت.

بازدید از نمایشگاه محصولات دانش بنیان بومی از دیگر برنامه های معاون رئیس جمهور در پارک علم و فناوری یزد بود که در حاشیه آن از 12 محصول بومی نیز رونمایی شد.

دستگاه جوش با سوخت آب، دبی سنجی شبکه فاضلاب، ایزونانائیک اسید، ضدعفونی کننده‌های نوین زیست سازگار با گرید غذایی، دستگاه‌های عیب‌یاب و درجه‌بندی کاشی دستگاه تشخیص سایز و قوس کاشی، کربومور نوعی پودر بند آورنده خون، ژل‌ها و کرم‌های آرایشی و بهداشتی بر پایه‌ لیپوزوم، خشک‌کن سریع، تولید کیسه نمک احیاکننده رزین و فرآیندهای تبادل یونی، دستگاه‌ کارت‌خوان سامانه سوخت، درایور روشنایی شهری و چادر اصلاح سطح شده با نانو سامانه فایتو زوم، طرح های دانش بنیان ساخته شده توسط شرکت های فناور یزدی بود که توسط سورنا ستاری رونمایی شد.

انتهای پیام/
https://www.taghribnews.com/vdcbz8bs9rhb00p.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما