کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:

ریل فرهنگی کشور به سوی حاکمیت تفکر انقلابی در حال تغییر است

مهر , 28 مرداد 1401 ساعت 16:35

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به انزوا جریان انقلابی در بخش فرهنگی کشور طی سالیان اخیر، گفت: با حمایت دولت سیزدهم ریل فرهنگی کشور به سوی حاکمیت تفکر انقلابی در حال تغییر است.


به گزارش حوزه استان ها خبرگزاری تقریب، محمدمهدی اسماعیلی در خطبه های نماز جمعه شهر گرگان، اظهارکرد: جریان انقلابی در بخش فرهنگی کشور طی سالیان اخیر رو به انزوا بوده و هم اکنون با حمایت های دولت سیزدهم ریل فرهنگی کشور به سوی حاکمیت تفکر انقلابی در حال تغییر است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: یک سال گذشته هشت هزار میلیارد تومان از سوی دولت برای پروژه‌های فرهنگی کشور سرمایه گذاری شده و این روی همچنان ادامه دارد.

وی گفت: پس از گذشت حدود یک سال از فعالیت دولت سیزدهم با افتخار تمام می توانیم برای مردم کارنامه ارائه کنیم.

اسماعیلی بیان کرد: تشکیل ستاد فرهنگی دولت راه اندازی قرارگاه محرومیت زدایی در بخش فرهنگ و هنر گسترش و بسط آموزش‌های فرهنگی هنری رایگان در کشور و تلاش برای برپایی و تهوع عدالت فرهنگی در کشور از جمله برنامه های دولت سیزدهم یک سال اخیر است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کرد: با توجه به تاکیدات ریاست جمهور خوشبختانه تمام طرح‌های مصوب در هیئت دولت دارای پیوست‌های فرهنگی شده که این موضوع طی دولت های اخیر بی نظیر است.

وی گفت: تمام انرژی و اهتمام دشمن بر این موضوع متمرکز شده تا انقلاب اسلامی ایران را  در دستیابی به آمال و دستاوردهای خود ناکام جلوه دهد.

اسماعیلی اضافه کرد: دشمنان جنگی روایتی گسترده‌ای را در دستور کار قرار داده اند تا کاستی ها و مشکلات را بزرگنمایی کنند اما در برابر این ابزار دشمن رهبر معظم انقلاب جهاد تبیین را در دستور کار قرار دادند.

وی گفت: باید اتفاقات و حوادث پیش روی نظام برای مردم معرفی و از سوی دیگر تلاش کارگزاران جمهوری اسلامی برای خنثی و کم اثر کردن توطئه های دشمن بازگو شود.

انتهای پیام/


کد مطلب: 562079

آدرس مطلب :
https://www.taghribnews.com/fa/news/562079/ریل-فرهنگی-کشور-سوی-حاکمیت-تفکر-انقلابی-حال-تغییر

خبرگزاری تقریب (TNA)
  https://www.taghribnews.com