تاریخ انتشار۲ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۰
کد مطلب : 562853

واکنش حماس به هتک حرمت مسجدالاقصی توسط زن صهیونیست

حماس تاکید کرد که اقدام یک شهرک‌نشین صهیونیست به انتشار تصویر نیمه برهنه خود در محوطه‌های مسجد الاقصی، اقدامی بی‌سابقه است که موجب جریحه‌دار شدن احساسات و عواطف ملت فلسطین شده است.
واکنش حماس به هتک حرمت مسجدالاقصی توسط زن صهیونیست
به گزارش حوزه بین الملل خبرگزاری تقریب، «حازم قاسم» سخنگوی حماس امروز چهارشنبه در بیانیه‌ای تاکید کرد که اقدام یک شهرک‌نشین صهیونیست به انتشار تصویر نیمه برهنه خود در محوطه‌ مسجد الاقصی، اقدامی بی‌سابقه است که موجب جریحه‌دار شدن احساسات و عواطف ملت فلسطین و امت اسلامی و عربی شده است.

وی افزود: اصرار رژیم صهیونیستی و شهرک‌نشینان صهیونیست به هتاکی علیه مسجد الاقصی، نشانگر بی‌حرمتی آن‌ها به همه دولت‌ها و ملت‌های عربی است.

همچنین شیخ عکرمه صبری خطیب مسجدالاقصی گفت که هتک حرمت مسجدالاقصی از سوی یک زن صهیونیست به صورت نیمه برهنه، اقدامی بسیار تحریک آمیز و چالش برانگیز است؛ چرا که اگر حمایت نظامیان صهیونیست نبود او جرأت چنین کاری را نداشت و انتشار تصاویر نیمه برهنه در مکان مقدس و عبادتگاه بی سابقه بوده است.

گفتنی است، انتشار تصویر نیمه برهنه شهرک نشین زن صهیونیست در محوطه مسجدالاقصی موجی از خشم و عصبانیت را در میان فلسطینیان و امت های اسلامی و عربی در پی داشته است.

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdcgnx9nwak9374.rpra.html
مرجع : مرکز اطلاع رسانی فلسطین
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی