تاریخ انتشار۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۶:۰۳
کد مطلب : 566840

آیت‌الله نوری همدانی: بر مسئولان لازم است که نسبت به حقوق مردم حساس باشند

آیت‌الله نوری همدانی در بیانیه‌ای تصریح کرد: بر مسئولان لازم است که به خواسته‌های مردم گوش دهند و مشکلات آنها را حل نمایند و نسبت به حقوق آنان حساس باشند.
آیت‌الله نوری همدانی: بر مسئولان لازم است که نسبت به حقوق مردم حساس باشند
به گزارش حوزه استان ها خبرگزاری تقریب، آیت‌الله نوری همدانی، از مراحع تقلید، در پی حوادث اخیر کشور بیانیه‌ای بدین شرح صادر کرد. متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بار دیگر عده‌ای از افراد معدود با سوء استفاده از احساسات پاک عده‌ای از مردم ایران اسلامی به ساحت مقدس قرآن کریم و اهل بیت (علیهم السلام) و اماکن مقدس اهانت نمودند و این امر موجب تأثر و تأسف گردید.

دشمنان بدانند مردم شریف ایران اسلامی همیشه مدافع اصل نظام وانقلاب بوده و هستند و نسبت به مقدسات خود حساسیت دارند لذا وضع اینگونه از افراد از صف مردم جداست و هیچ گاه مردم خواهان تخریب بیت المال و اهانت به مقدسات و ایجاد ناامنی نیستند.

بر مسئولان لازم است که به خواسته‌های مردم گوش دهند و مشکلات آنها را حل نمایند و نسبت به حقوق آنان حساس باشند و باید توجه داشته باشند که حضرت امیر(علیه السلام) فرمودند: ستون دین همین مردم هستند و این مردم بودند که در راه انقلاب از جان و مال خود گذشتند و همچنان پای آرمان امام و انقلاب ایستاده اند لحاظ هر گونه اهانت به مقدسات و تعرض به حقوق مردم عزیز و بیت المال محکوم است.

حسین نوری همدانی
۳ مهرماه ۱۴۰۱

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdcgt39nzak9374.rpra.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی