تاریخ انتشار۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۸
کد مطلب : 567039
رهبر انصارالله یمن:

درک نکردن اهمیت و عظمت پیام رسول خدا(ص)، برای امت ما خطرناک است

رهبر جنبش انصارالله یمن همزمان با سالروز هجرت پیامبر اکرم (ص)، خاطرنشان کرد که درک نکردن اهمیت و عظمت پیام رسول خدا برای امت اسلامی خطرناک خواهد بود.
درک نکردن اهمیت و عظمت پیام رسول خدا(ص)، برای امت ما خطرناک است
به گزارش حوزه بین‌الملل خبرگزاری تقریب، «سید عبدالملک بدرالدین الحوثی»، رهبر جنبش انصارالله یمن، امروز (چهارشنبه) همزمان با سالروز هجرت پیامبر اکرم (ص) از مکه به مدینه، در نشست سالانه علمای یمن به سخنرانی پرداخت.
 
طبق گزارش پایگاه خبری «انصارالله» یمن، رهبر این جنبش گفت: شایسته است علمای الهی در خط مقدم امت ما باشند تا با بهره مندی از فضیلت مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) در راستای اعتلای امت اسلامی تلاش کنند. خطر برای امت اسلامی، عدم درک اهمیت و عظمت پیام محمدی برای حل مشکلات و پیشبرد امور است.
 
سید عبدالملک الحوثی تأکید کرد: آنچه رسول اکرم (ص) به امت ما ارائه کرد مکتبی جامع و یکپارچه بود که به ارتقای ایمانی و اخلاقی کمک می‌کند؛ پیام الهی قادر به حل همه مشکلات سیاسی و اجتماعی امت ماست.
 
وی در ادامه افزود: یکی از مهم ترین کارهایی که علمای الهی انجام می‌دهند، تثبیت وابستگی اعتقادی و اصل اقتدا به رسول خدا (ص) و الگوبرداری از ایشان است. آنچه بسیاری از جوانان از آن رنج می‌برند، هرج و مرج ناشی از تحت تاثیر دیگران قرار گرفتن است؛ که دلیل این نیز عدم ارتباط با رسول خدا و قرآن کریم به عنوان منابع هدایت است.
 
رهبر جنبش انصارالله خاطرنشان کرد: مهم است که با تلاش‌های دشمنانمان در به بیراهه کشاندن جامعه و جوانان‌مان مقابله کنیم؛ هر چه هجمه دشمنان به ملت ما بیشتر باشد، مسئولیت علما برای مقابله با این هجمه‌ها بیشتر خواهد بود. ارائه رهنمودهای قرآنی به عنوان راهگشای مشکلات امت و در عین حال اهتمام به تبیین این رهنمودها مهم است؛ زیرا باطل ذاتاً زودگذر است.
 
بعد از این مراسم سخنرانی، نشست سالانه علمای یمن بیانیه‌ای صادر و در آن گفتند که ما ائتلاف متجاوز را به احترام به آتش‌بس، توقف تجاوز، رفع محاصره، استفاده از فرصت‌ها برای دست‌یابی به صلحی عادلانه و همه جانبه و رسیدگی به پرونده‌های جنگ دعوت می‌کنیم.
 
این بیانیه در پایان نشست ضمن محکوم کردن تمامی شکل‌های عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی، پیروزهای اخیر جنبش‌های مقاومت اسلامی فلسطین در مقابل تل‌آویو را ستود و بر ادامه مبارزه با اشغالگری صهیونیست‌ها تأکید کرد.

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdchxqnmw23n-vd.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی