تاریخ انتشار۱۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲:۱۸
کد مطلب : 567986
زیاد نخاله:

مصلحت امت اسلامی در تقویت محور مقاومت است

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در مراسمی به مناسبت سالگرد تاسیس این جنبش گفت: نباید اجازه بدهیم غزه بی تفاوت باشد وقتی مسجدالاقصی هدف قرار می گیرد و قدس و کرانه باختری یهودی سازی می شود.
مصلحت امت اسلامی در تقویت محور مقاومت است
به گزارش حوزه بین الملل خبرگزاری تقریب، زیاد نخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در جشنواره «نبرد ما تا قدس ادامه دارد» در سالگرد تاسیس این جنبش گفت: شهدای ما وصیتنامه خود را با خون نوشتند و جان خود را در راه آنچه به آن ایمان داشتند فدا کردند و جنگیدند تا فلسطین را آزاد ببینند.

وی افزود: از خداوند می خواهم همزمان با سالگرد تاسیس جنبش درجات شهدا را بالا ببرد.

نخاله خاطرنشان کرد: درود به برادران اسیرمان به ویژه قهرمامان تونل آزادی که پرچمدار مقاومت در کرانه هستند.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی تاکید کرد: مصلحت امت در تقویت محور مقاومت است زیرا دشمن دارای ائتلافی است که توسط آمریکا و همپیمانانش حمایت می شود، نباید اجازه بدهیم غزه بی تفاوت باشد وقتی مسجدالاقصی هدف قرار می گیرد و قدس و کرانه باختری یهودی سازی می شود.

وی خاطرنشان کرد: دشمن می کوشد که آرمان فلسطین را به مساله ای انسانی تبدیل کند و با امتیازات اقتصادی به آن سرپوش نهد تا روح مقاومت را خاموش کند، مردم و مقاومت فلسطین مسئولیت حفاظت از جغرافیا به ویژه مقدسات مسیحی و اسلامی به عهده شان است.

نخاله خاطرنشان کرد: مردم فلسطین دارای عقیده و اراده است و هرگز در برابر دشمنان کشور و مقدساتش به هیچ قیمتی تسلیم نمی شود، در قدس پروژه صهیونیستی مبتنی بر توهم قدرت و تلمود با شکست مواجه خواهد شد و با آنان آنقدر خواهیم جنگید تا از این شهر بروند، از حقمان در فلسطین و قدس هرگز عدول نمی کنیم و با دشمن بر سر هر چیزی خواهیم جنگید، جهاد اسلامی و سایر جنبش های مقاومت هرگز تسلیم نمی شوند.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی خاطرنشان کرد: بر ائتلافمان با ایران، سوریه، حزب الله و هر شخصی که حامی آرمان ما است، تاکید می کنیم، سالگرد انقلاب مردم یمن را به آنان تبریک می گویم و از مواضع ثابت آنان نسبت به فلسطین و اقصی تقدیر می کنیم، قدس منتظر ماست و روزی خواهد آمد که مردم فلسطین به یاری خداوند، شادمان، وارد مسجد الاقصی خواهند شد.
https://taghribnews.com/vdcivyawqt1aq32.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی