تاریخ انتشار۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۹
کد مطلب : 575567
حجت‌الاسلام عسکر دیرباز:

آذربایجان‌غربی نماد وحدت بین مذاهب و ادیان مختلف است

نماینده آذربایجان‌غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: آذربایجان‌غربی نماد وحدت بین مذاهب، اقشار و ادیان مختلف است که همه با هم با صمیمیت و مهربانی زیر لوای پرنور جمهوری اسلامی ایران زندگی می‌کنند.
آذربایجان‌غربی نماد وحدت بین مذاهب و ادیان مختلف است
به گزارش خبرنگار حوزه استان‌های خبرگزاری تقریب، حجت‌الاسلام عسکر دیرباز امروز در بیش و چهارمین جشنواره خیران مدرسه‌ساز آذربایجان‌غربی اظهار داشت: آذربایجان‌غربی نماد وحدت بین مذاهب، اقشار و ادیان مختلف است که همه با هم با صمیمیت و مهربانی زیر لوای پرنور جمهوری اسلامی ایران زندگی می‌کنند.

وی تصریح کرد: در این جشنواره نیز ترک و کرد و شیعه و سنی در کنار یکدیگر حضور دارند و از سوی دیگر تمامی خیران نیز شاخص و عالی‌مقام هستند و خیران با الهام خدا دست به کار می شوند و مال حلال آنان نیز در کار خیر صرف می شود.

نماینده آذربایجان‌غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: خیران مدرسه ساز در مسیر فرهنگ و تعالی انسان‌ها و جامعه تلاش می‌کنند و اولین اولویت را در ساخت مدارس تشخیص داده‌اند که تشخیصی به جا است چون در دهه 70، برخی مدارس چهارشیفته بودند و خوشبختانه خیران از آن زمان در صحنه هستند.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه دشمنانی که خواب تجزیه ایران را دیده‌اند خوابشان تا ابد تعبیر نمی‌شود افزود: بی‌تردید به کوری چشم دشمنان، ایران به صورت یکپارچه و منسجم باقی خواهد ماند.

حجت الاسلام دیرباز اظهار داشت: ایران متحد است و تمامی استان‌های کشور نیز متحد و یکپارچه هستند و اغتشاشات اخیر نیز همانند کف روی آب است که ناگهان از بین می‌رود.

وی در ادامه نیز گفت: با توجه به اینکه بانوان همواره در کارهای خیر پیشگام هستند، باید بخشی به عنوان بانوان خیر، در مدرسه‌سازی ایجاد کرد.

نماینده آذربایجان‌غربی در مجلس خبرگان رهبری در ادامه با تأکید بر اینکه باید ظرفیت‌ها و پیشرفت‌های استان را از نزدیک دید اظهار داشت: از سوی دیگر می‌توان گام‌های بلندی را به کمک خیران مدرسه‌ساز برداشت.

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdccepqpm2bqmp8.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی