تاریخ انتشار۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۴
کد مطلب : 578078
نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان:

مدیران جمهوری اسلامی باید در برابر مردم و جامعه احساس مسئولیت کنند

حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالرضا پورذهبی با بیان اینکه همه مسئولین و مدیران جمهوری اسلامی باید دربرابر مردم و جامعه احساس مسئولیت کنند، عنوان کرد: برخی از نارضایتی‌های مردم به‌دلیل عدم‌ تکریم ارباب رجوع و عدم پاسخ‌گویی و همراهی نکردن مسئولان با مردم است.
مدیران جمهوری اسلامی باید در برابر مردم و جامعه احساس مسئولیت کنند
به گزارش حوزه استان ها خبرگزاری تقریب، حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالرضا پورذهبی در جلسه شورای اداری استان کردستان ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) با تأکید بر اینکه باید از مسئولین مطالبه گری شود، اظهار داشت: دوران مسئولیت با فراز و نشیب های زیادی همراه است و گاهی اوقات با رخدادها، حوادث و آشوب و اغتشاش مواجه می‌شویم که باید مراقب باشیم.

حجت‌الاسلام پورذهبی تصریح کرد: باید همه مسئولین و مدیران جمهوری اسلامی در برابر مردم و جامعه احساس مسئولیت کنیم.

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان با ابراز خرسندی از اینکه اغتشاشات و ناآرامی‌های اخیر را پشت سرگذراندیم، عنوان کرد: امروز در شرایط کنونی "حرف زدن و سخن نگفتن" باید از روی احساس مسئولیت باشد.

وی با اشاره به اینکه دشمن ادعای موضوع فرار مغزها را مطرح کرده‌ است، خاطرنشان کرد: دشمنان در حالی همواره در حال دروغ‌پراکنی و طرح ادعاهای واهی هستند که همه اینها با واقعیت همخوانی ندارد.

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان با بیان اینکه برخی از نارضایتی‌های مردم به‌دلیل عدم‌ تکریم ارباب رجوع و عدم پاسخ‌گویی و همراهی نکردن مسئولان با مردم است، تأکید کرد: با روی خوش و احترام پاسخ‌گوی مراجعان باشیم.

حجت‌الاسلام پورذهبی با تأکید بر اینکه مدیران جلسات ماهانه با کارکنان خود داشته باشند، افزود: برخی از مشکلات در بدنه خود اداره بوده و کارمندان مطالبه‌گر هستند که باید دغدغه‌های آنان برطرف شود.

حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی در پایان گفت: امروز وظیفه همه تبیین خدمات نظام برای مردم است نماینده ولی فقیه در کردستان با تأکید بر اینکه از رفتار و برخوردخشن با انسان‌ها پرهیز کنیم، یادآور شد: البته با کسانی که خلاف امنیت و بر علیه مردم اهانت و قانون‌شکنی کرده، برخورد شود اما صف افرادی که فقط اعتراض داشتند جدا شود.

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdccm4qp42bqmx8.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی