تاریخ انتشار۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۱
کد مطلب : 583858
نماینده ولی فقیه در استان کردستان:

قدرت جمهوری اسلامی باید نمایش داده شود

حجت‌الاسلام والمسلمبن عبدالرضا پورذهبی بر انعکاس دستاوردهای انقلاب تأکید کرد و افزود: باید مردم و دانشگاهیان و دانشجویان و صنف روحانیت دستاوردهای انقلاب را ببینند که قابل قیاس با گذشته نیست.
قدرت جمهوری اسلامی باید نمایش داده شود
به گزارش حوزه استان ها خبرگزاری تقریب، حجت‌الاسلام والمسلمبن عبدالرضا پورذهبی در اختتامیه جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان کردستان اظهار داشت: مقابله با آسیب‌های اجتماعی یکی از مسائلی است که باید همواره به آن پرداخته شود چرا که این قضیه مورد تأکید مقام معظم رهبری نیز هست.

وی افزود: رهبری در جلسه‌ای در رابطه با آسیب‌های اجتماعی می‌فرمایند این جلسه یکی از جلسات مهم بعد از انقلاب است و این بیانگر اهمیت پرداختن به این مسئله است.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان اضافه کرد: در کردستان آسیب‌های اجتماعی کم نداریم، زنان سرپرست خانوار، طلاق و حاشیه‌نشینی باید به آنها پرداخته شود.

وی همچنین بر انعکاس دستاوردهای انقلاب تأکید کرد و افزود: یکی از مسئولان در جلسه‌ای در رابطه با قدرت امریکا صحبت کرده بود که اگر امریکا موشک بزند چه اتفاقی می‌افتد و رهبری دستور داده بودند که قدرت جمهوری اسلامی باید نمایش داده شود و ما قدرت دفاعی در بخش نیروی هوایی ارتش را دیدیم.

به گفته نماینده ولی فقیه در کردستان، باید مردم و دانشگاهیان و دانشجویان و صنف روحانیت دستاوردهای انقلاب را ببینند که قابل قیاس با گذشته نیست.

نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: تولیدات رسانه‌ای باید جدای از داشتن معنویت، عمق‌بخشی و جذابیت و زیبایی، قدرت اثرگذاری و تفکرسازی داشته باشد.

وی ادامه داد: امید و نشاط‌ آفرینی یکی از مسائل مهم است که رهبری می‌فرمایند ناامید کرده مردم گناه است لذا باید به مردم امید داد.

پورذهبی همچنین گفت: جامعه ما، جامعه‌ای اخلاقی است اگر چه اخلاق‌گرایی دچار مشکلاتی از قبیل غیبت، وارونه جلوه دادن واقعیات و دروغ است، لذا کار رسانه‌ای باید همراه با معنویت باشد.

وی عنوان کرد: در بخش‌های تولید محتوای رسانه‌های باید دقت شود چرا که بی‌دقتی موجب می‌شود اطلاعات خوب بیان نشود.

پورذهبی، زیبایی و جذابیت را از دیگر ملزومات تولیدات رسانه‌ای ذکر کرد و گفت: تولیدات رسانه باید تأثیرگذار و تفکرساز باشد.

لازم به ذکر است که در بخش گزارش خبری، جایزه رتبه سوم به جواد عبدالله‌زاده خبرنگار خبرگزاری تقریب اهدا شد.

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdcenx8nvjh8vvi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی