تاریخ انتشار۲۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۵
کد مطلب : 586832
رئیس کل دادگستری خراسان شمالی خبر داد؛

امضای میثاق نامه بین دستگاه قضایی و علما اهل سنت خراسان شمالی

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی از امضا میثاق نامه دستگاه قضایی استان و علمای اهل سنت خبر داد و گفت: پیشگیری از آسیب های اجتماعی مهم ترین هدف این میثاق نامه است.
امضای میثاق نامه بین دستگاه قضایی و علما اهل سنت خراسان شمالی
به گزارش حوزه استانهای خبرگزاری تقریب،حجت الاسلام رضا براتی زاده صبح یک شنبه در نشست با علمای اهل سنت خراسان شمالی با اشاره به تأیید پیش نویس نهایی و امضا میثاق نامه مشترک، اظهار کرد: با توجه به شرایط و مقتضیات زمانی، ضرورت بروزرسانی میثاق نامه سابق از طریق اعمال تغییرات، اصلاحات و الحاقات جدید کاملاً محسوس بود.

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی ادامه داد: پیشگیری از وقوع جرایم و آسیب‌های اجتماعی مهم‌ترین هدف تنظیم و تأیید نهایی میثاق نامه مشترک است.

وی افزود: دستگاه قضائی استان تا کنون در اجرای بسیاری از طرح‌ها و برنامه‌ها و همچنین سازوکارهای پیشگیرانه موفق عمل کرده است.

براتی زاده گفت: اجرای مقررات پیش بینی شده در میثاق نامه مذکور گام مؤثری در پیشگیری از بروز آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی خواهد بود.

وی در انتها گفت: همراهی و همگامی علمای اهل تسنن در راستای اجرای طرح‌های پیشگیرانه و بازدارنده از بروز جرایم و آسیب‌های اجتماعی قابل تقدیر است.

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdcjtmei8uqeooz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما