تاریخ انتشار۹ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۳۲
کد مطلب : 588495
مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور:

دولتمردان با تحقق شعار امسال در جامعه امیدآفرینی کنند

مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور گفت: دولتمردان برای تحقق شعار امسال رهبر معظم انقلاب و ایجاد امید در جامعه، تمام توان و تلاش خود را بکار گیرند.
دولتمردان با تحقق شعار امسال در جامعه امیدآفرینی کنند
به گزارش خبرنگار حوزه استان ها خبرگزاری تقریب، حجت الاسلام سعید عسکری روز چهارشنبه در رابطه با شعار امسال رهبری اظهار کرد: تحقق شعار"مهار تورم، رشد تولید" موجب ناامیدی دشمنان و خوشحالی و رضایت مردم خواهد شد، بنابراین همه دستگاه‌ها به ویژه دولتمردان باید در این زمینه همت مضاعف داشته باشند.

وی افزود: چندین سال است که محورهای شعار سال رهبر معظم انقلاب، مسائل اقتصادی است، چرا که رونق اقتصادی زمینه ساز پیشرفت در همه بخش‌ها از جمله مسائل سیاسی و اجتماعی است.

مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور، تورم شدید را باعث ایجاد شکاف طبقاتی دانست و اضافه کرد: در تورم بالا، اقشار کم درآمد بسیار آسیب می‌بینند، ضمن اینکه روی سرمایه گذاری در بخش های مختلف نیز تاثیر منفی دارد.

حجت الاسلام عسکری با بیان اینکه مسئولان ذی ربط باید عوامل تورم را شناسایی و در صدد توقف آن باشند، ادامه داد: دشمنان از طریق مختلف قصد فروپاشی نظام جمهوری اسلامی را دارند و یکی از حربه های سنگین آن‌ها، به چالش کشیدن مسائل اقتصادی است که در برخی کشورها نیز موفق عمل کرده اند.

وی یادآور شد: تورم نقش مهمی بر زندگی مردم دارد و بر کسب و کار هم تاثیر گذار است، بنابراین امیدواریم با همت مسئولان و دستگاه‌های مختلف، شاهد تحقق شعار رهبری و ثبات اقتصادی در کشور باشیم.

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdcgy79nnak97t4.rpra.html
نام شما
آدرس ايميل شما