تاریخ انتشار۱۱ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۳۵
کد مطلب : 588619
نماینده ولی فقیه در هرمزگان:

جمهوری اسلامی تنها نظام روی کار آمده با رأی مردم است

نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: ما باید حافظ و ضامن اسلامیت و جمهوریت نظام باشیم، چرا که جمهوری اسلامی تنها نظام دنیاست که با رای مردم پای کار آمده است و نباید بگذاریم اسلامیت و ارزش‌های الهی در نظام اسلامی کمرنگ شود.
جمهوری اسلامی تنها نظام روی کار آمده با رأی مردم است
به گزارش حوزه استان های خبرگزاری تقریب، حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی‌زاده در خطبه‌های این هفته نماز جمعه بندرعباس ضمن تبریک روز ۱۲ فروردین که یوم الله است، افزود: ۱۲ فروردین روزی است که نظام اسلامی و جمهوری اسلامی در دنیا به رای مردم گذاشته شد و هیچ نظامی حتی مدعیان دموکراسی، غربی‌ها و آمریکایی‌ها در نظام‌های دنیا اصل نظامشان را به رفراندوم بومی و رای مردم نگذاشته است.

امام جمعه بندرعباس با اشاره به اینکه در دنیا یک نظام است که اصل نظامش را به رای مردم گذاشته است، اظهار کرد: دشمنان ما بدانند که نظام جمهوری اسلامی مبتنی و متکی به مردم و اسلام و به فرمایش امام راحل به دست صاحبش حضرت بقیه الله اعظم تحویل و سپرده می‌شود.

وی همچنین با اشاره به بیانیه وزارت کشور در خصوص حجاب، گفت: مجموعه‌های فرهنگی باید در این زمینه وظیفه خودشان را انجام دهند، قابل قبول نیست کارمندان و برخی مدیران به ارزش‌های الهی بی‌توجهی کنند، این یک دهن‌کجی محسوب می‌شود.

  وی در ادامه به ماه پربرکت و پرفضیلت رمضان اشاره کرد و گفت: ماه رمضان ماه قران و عبادت است که باید رابطه‌مان را با خدا، قران و دعا تقویت کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین عبادی‌زاده همچنین با اشاره پانزدهم ماه مبارک رمضان سالروز ولادت امام حسن مجتبی(ع) تصریح کرد: بیشترین آماج جنگ روایت‌ها علیه این امام همام بوده است که رهبرمعظم انقلاب نیز در زمانه حاضر در این خصوص تاکید کردند در مقابل این جنگ کم نیاوردید چرا که دشمن مطابق با میل خودش و به نفع خودش انقلاب و ارزش‌های ما را روایت می‌کند.

وی همچنین با اشاره به سالروز وفات حضرت خدیجه(س) گفت: حضرت خدیجه(س) ام المومنین، ام الائمه و ام الاسلام بودند که ما امروز در حق این بانوی بزرگوار کوتاهی می‌کنیم.

انتهای پیام/
 
https://taghribnews.com/vdcezv8nojh8vpi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما