تاریخ انتشار۱۱ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۱۷
کد مطلب : 588626
امام جمعه موقت شیبکوه:

حضرت خدیجه (س) مظهر بخشش و کرامت است

امام جمعه موقت بخش شیبکوه بندرلنگه با اشاره به سالروز وفات حضرت خدیجه (س) گفت: حضرت خدیجه(س) بزرگ بانوی دین و مظهر بخشش، کرامت، حامی حضرت محمد(ص)، نماد ایمان، تقوا، همسر عصاره هستی، سنبل صلابت، استواری و بزرگ بانوی جهان اسلام است.
حضرت خدیجه (س) مظهر بخشش و کرامت است
به گزارش حوزه استان های خبرگزاری تقریب، حجت الاسلام عبدالله کشمیری در خطبه های این هفته نماز جمعه اظهار داشت: این روزها متاسفانه شاهد کشف حجاب برخی از گردشگران و مسافران نوروزی در تفریحگاه‌ها و سواحل بودیم که دل مومنین جامعه و دلسوزان را به درد آورد، تقارن نوروز و ماه مبارک رمضان و این نوع هنجار شکنی و روزه‌خواری در جامعه اسلامی قابل توجیه نیست.

وی افزود: قرآن کریم کتابی بی نهایت معجزه آسا است انس با این کتاب آسمانی و مفاهیم نورانی آن سبب اتصال بین ارض و سماء برای انسان مومن خواهد بود که این موهبت فقط بر خاصان و دوستان باری‌تعالی ارزانی شده است.

امام جمعه موقت بخش شیبکوه بیان داشت: 12 فرودین روز جمهوری اسلامی ایران است، انقلاب اسلامی و نظام برخاسته از آن، از نقطه صفر آغاز شد و هیچ تجربه پیشین و راه طی شده‌ای در برابر ما وجود نداشت، ترکیب جمهوریت و اسلامیت و ابزارهای تشکیل و پیشرفت آن نخستین درخشش انقلاب بود.

حجت‌الاسلام کشمیری گفت: جمهوری اسلامی در شمار موفق ترین حاکمیت‌های جهان در جابجایی خدمت و ثروت از مرکز به همه جای کشور است آمار بزرگ راهسازی، خانه‌سازی، ایجاد مراکز صنعتی، اصلاح امور کشاورزی، رساندن برق، آب و ایجاد مراکز درمانی و امثال آن بدورترین مناطق کشور حقیقتا افتخار آفرین است.

انتهای پیام/
 
https://taghribnews.com/vdcci4qpe2bq4e8.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما