تاریخ انتشار۱۲ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۲۴
کد مطلب : 588705
در پیام مدیر مرکزاسلامی کرمانشاه به مناسبت روز جمهوری اسلامی؛

امام(ره) جمهوریت و اسلامیت را درهم آمیخت و نظام مردم‌سالاری دینی را تأسیس کرد

مدیر مرکز اسلامی استان کرمانشاه به مناسبت ۱۲ فروردین و روز جمهوری اسلامی نسبت به تبیین دستاوردهای انقلاب برای خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان در جنگ ترکیبی و شناختی تأکید کرد.
امام(ره) جمهوریت و اسلامیت را درهم آمیخت و نظام مردم‌سالاری دینی را تأسیس کرد
به گزارش خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب، حجت الاسلام والمسلمین جواد فاطمی نسب؛ مدیر مرکز اسلامی استان کرمانشاه به مناسبت ۱۲ فروردین و روز جمهوری اسلامی نسبت به تبیین دستاوردهای انقلاب برای خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان در جنگ ترکیبی و شناختی تأکید کرد.
 
در این پیام می خوانیم:
 
بسمه تعالی
 
روز جمهوری اسلامی جزء مهم‌ترین و پربرکت‌ترین و تعیین‌کننده‌ترین روزهای تاریخ ماست(مقام معظم رهبری)
 
ملت سربلند و همیشه در صحنه ایران بعد از انقلاب الهی خود در بهمن سال ۵۷ با رأی بالای ۹۸ درصدی خود به‌ نظام اسلامی در ۱۲ فروردین سال ۵۸، مردمی‌ترین انقلاب تاریخ جهان معاصر را رقم زدند.
 
مردم ایران در این عید مبارک به استقرار نظام الهی و ارزش‌های دینی با اقتدا به رهبر کبیر انقلاب خود "آری"، و به تمام مظاهر استبداد، فساد و بی‌دینی "نه" گفتند؛ روز ۱۲ فروردین تجلی اتحاد و همبستگی مردم برای تثبیت نظام الهی و سرنگونی سلسله ۲۵۰۰ ساله پادشاهی است.
 
جمهوری اسلامی نسخه‌ای بی‌بدیل و الهام‌بخش از امام خمینی(ره) عزیز بود که جمهوریت و اسلامیت را درهم آمیخت و نظام مردم‌سالاری دینی را تأسیس کرد؛ نظامی که با اتکاء به اسلام ناب محمدی و همراهی و حضور دائمی مردم طی ۴۴ سال گذشته از چالش‌ها و بحران‌های ایجادشده توسط نظام سلطه با موفقیت عبور کرده و امروز به الگویی الهام‌بخش در بین ملت‌های جهان تبدیل‌شده است.
 
روز ۱۲ فروردین یک نقطه تاریخی و سرنوشت‌ساز در تاریخ انقلاب اسلامی است از دل یک ملت اصیل و ریشه‌دار بر خواسته و می‌توان آن را تکمیل‌کننده انقلاب مردمی ۲۲ بهمن نامید.
 
امروز نیز شایسته است مانند روز تاریخی ۱۲ فروردین که به خاطر حضور بی‌نظیر مردم وحشت و ناامیدی در دل دشمنان انداخت، با بیان صحیح دستاوردهای انقلاب و روایت پیشرفت ملت بزرگ ایران، نقشه و توطئه‌های دشمنان را در جنگ ترکیبی و شناختی بی‌اثر گذاشت.
 
مدیر مرکز اسلامی استان کرمانشاه با تبریک این عید بزرگ به رهبر معظم انقلاب و مردم عزیز استان، بویژه طلاب وروحانیون اهل سنت، اعلام می‌دارد همواره آماده خدمت در تمام عرصه‌های انقلاب شکوهمند انقلاب اسلامی بوده و خواهد بود و توفیقات و سرافرازی روز افزون ایران اسلامی را از خداوند متعال خواستار است.

جواد فاطمی نسب؛ مدیر مرکز اسلامی استان کرمانشاه
 
انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdcawanmm49na01.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما