تاریخ انتشار۱۳ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۴:۳۸
کد مطلب : 588726

اهتزاز بزرگترین پرچم ایران

بزرگترین پرچم کشور بر مرتفع‌ترین برج پرچم خاورمیانه به اهتزاز درآمد.
اهتزاز بزرگترین پرچم ایران
به گزارش حوزه فرهنگ و هنر خبرگزاری تقریب، سید محمدحسین حجازی مدیر عامل منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد در جشن ملی پرچم (بزرگداشت روز جمهوری اسلامی ایران) که عصر  ۱۲ فروردین ۱۴۰۲  با حضور شهردار تهران، وزیر امور خارجه کشور، رئیس شورای شهر تهران، استاندار تهران و جمعی از مدیران شهری، نمایندگان مجلس و سفرای کشورهای خارجی برگزار شد، اظهار کرد: اراضی عباس آباد هر ساله روز ۱۲ فروردین، سالروز پایه گذاری ایران را مناسبتی برای گرامیداشت این دستاورد ملت می‌داند که هم‌اکنون هم افتخار میزبانی از رؤسا و نمایندگان کشورها را در نهمین سال جشن ملی پرچم داریم.

وی افزود: در این مراسم بزرگترین پرچم کشور بر مرتفع‌ترین برج پرچم خاورمیانه در یکی از مردمی‌ترین محیط‌های کشور به اهتزاز در خواهد آمد تا نماد شکوه، حرکت و اوج گیری ایران و مردمش باشد.

حجازی ادامه داد: در سالروز همه پرسی باشکوه نظام جمهوری اسلامی باید تاکید کرد که پیشرفت و اقتدار ایران با حضور و مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف محقق می‌شود.

مدیر عامل منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد اضافه کرد: رهبر فرزانه انقلاب در مسیری که امسال برای حرکت کشور ترسیم کردند آن را مبنایی برای سرعت دادن به تحول و دگرگونی دانستند و بر استفاده از ظرفیت‌های درونی و بیرونی کشور تاکید کردند.

وی عنوان کرد: مجموعه فرهنگی و گردشگری عباس آباد تلاش خواهد کرد تا ظرفیت‌های گردشگری خود را در راستای تعامل و استفاده از دیپلماسی شهری توسعه دهد و از همه سفرا برای بهره گیری از این ظرفیت و تعامل سپاسگزارم.

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdcdxj0k9yt0j56.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی