تاریخ انتشار۱۹ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۳:۱۱
کد مطلب : 589429
امام جمعه گالیکش:

اقتدار مقاومت اسلامی در جهان نشانه ضعف صهیونیست ها است

امام جمعه شهر گالیکش، گفت: تقویت جبهه مقاومت و اقتدار اسلامی در جهان به رهبری ایران اسلامی، گویای ضعف رژیم منحوس اسرائیل است.
اقتدار مقاومت اسلامی در جهان نشانه ضعف صهیونیست ها است
به گزارش خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب، حجت الاسلام «سید محمد دلبری» در نماز جمعه این هفته مسجد جامع شهر گالیکش با اشاره به تزلزل سیاسی در درون صهیونیست ها، اظهار کرد: فرزند نامشروع آمریکا، اسرائیل غاصب اکنون دچار تزلزل سیاسی شده و در ۴ سال ۴ نخست وزیر را عوض کرده و ائتلاف های حزبی در بدو تأسیس از بین می رود و متلاشی می شود، دوقطبی شدید و تظاهرات چند هزار نفری در برخی شهرهای آن مشاهده می شود.
به گفته وی؛ در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که طبق فرمایش امام عزیزمان روز جهانی قدس نام گذاری شده است، همه‌  مسلمانان جواب محکمی به شما خواهند داد.
وی افزود: پیروزی ایران بر آمریکا در دادگاه لاهه در خصوص برخی اموال مسدود شده، گویای اقتدار حقوقی و اثبات حقانیت ایران در اوج مظلومیت است.
امام جمعه شهر گالیکش با تأکید بر اینکه کشف حجاب هم حرام شرعی و هم حرام سیاسی است، تصریح کرد: بسیاری از کسانی که کشف حجاب می کنند از پشت پرده خبر ندارند، اینها که این کارها را انجام می دهند به فکر براندازی نظام اسلامی هستند و می خواهند بنیان محکم خانواده را از بین ببرند.
وی ادامه داد: خیلی از کسانی که کشف حجاب می کنند متدین و اهل دعا و استغفار و روزه هستند، اگر پشت پرده را متوجه شوند بر می گردند، همانطوری که دشمنان برنامه دارند در این رابطه، مسئولین ما هم باید برنامه داشته باشند.
به گفته وی؛ مواظب باشیم بی حجابی ها بیشتر نشود، مرد باید با غیرت باشد، باید مواظب خودمان، زنان و دخترانمان باشیم باید رعایت کنیم تا جامعه پاک و پاکیزه شود.
حجت الاسلام دلبری با اشاره نصایح رهبر انقلاب اسلامی در دیدار اخیر با مسئولان نظام در ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: باید مواظب باشیم غفلت سراغ ما نیاید، از انواع رحمت و هدایت در این ماه استفاده کنیم، به مردم خدمت کنیم، یک خدمت بسیار کامل با قصد قربت و خالصانه را سرلوحه کار خود قرار دهیم.
وی افزود: کارشناسان اقتصادی کشور امیدوار هستند شعار سال عملیاتی می شود و به اهدافی که مدنظر مقام معظم رهبری است خواهیم رسید، به شرطی که از همه ی ظرفیت های سخت افزاری و نرم افزاری، امکانات رسانه ای، تجربیات مفید و ... استفاده کنیم و نتیجه ی اجرایی شدن شعار سال را ما باید سر سفره مردم عزیزمان مشاهده کنیم.
به گفته وی؛ ملت ما ملت آزاده ای است و شهدای زیادی را تقدیم کرده است و حتما در این امتحان هم پیروز و سربلند خواهد بود.

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdcewo8nojh8vei.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی