تاریخ انتشار۲۱ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۷:۴۹
کد مطلب : 589695
امام جمعه بندرلنگه:

سازمان تبلیغات اسلامی پیشگام ترویج فرهنگ دینی است

امام جمعه شهرستان بندرلنگه با تقدیر از تلاش‌های سازمان تبلیغات اسلامی در ترویج ارزش های دینی در جامعه، گفت: این نهاد ارزشمند یادگار امام راحل (ره) و پیشگام ترویج فرهنگ دینی است.
سازمان تبلیغات اسلامی پیشگام ترویج فرهنگ دینی است
به گزارش حوزه استان های خبرگزاری تقریب، حجت الاسلام جواد اسماعیل نیا در دیدار با مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان اظهار داشت: همه نهادهای انقلابی که امام خمینی(ره) تأسیس می کند در آسمان کشور درخشندگی خاصی دارند و یکی از آنها سازمان تبلیغات اسلامی است که این سازمان خدمات خوبی را ارائه می دهد.

وی افزود: خوشبختانه تبلیغات اسلامی در این چندین سال توانسته است که اقدامات شایانی را به مردم و روحانیون و نظام اسلامی ارائه نمایند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان نیز در این دیدار اظهار داشت: تبلیغ رسالتی است که توجه به آن در دنیای کنونی و با توجه به تهاجم فرهنگی استکبار، اهمیتی دوچندان یافته؛ چرا که دشمن در کمین فرهنگ و دین جهان اسلام بوده و در صدد القای بی هویتی بر جامعه جهانی، به‌ویژه جهان اسلام است.

حجت الاسلام غلامحسین حقانی بیان داشت: باید در کارها و عملکردها مسئله اخلاص را در نظر گرفت و در همه مسائل به اخلاص در کار اهمیت ویژه ای بشود.

وی با تأکید بر گسترش تربیت دینی در نسل جوان، افزود: مقوله تبلیغات صرفا عکس گرفتن و فعالیت در فضای مجازی نباشد، بلکه تبلیغات بیشتر رو در روی هم صورت گیرد.

انتهای پیام/
 
https://taghribnews.com/vdcjhheiiuqeomz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی