تاریخ انتشار۲۶ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۲۳
کد مطلب : 590358
مدیرکل حج و زیارت خراسان شمالی:

۱۲۶۰ زائر از خراسان شمالی به حج اعزام می‌شوند

مدیرکل حج و زیارت خراسان شمالی از اعزام هزار و ۲۶۰ زائر به بیت الله الحرام خبر داد و گفت: این تعداد زائر در قالب ۹ کاروان به حج ابراهیمی مشرف می‌شوند.
۱۲۶۰ زائر از خراسان شمالی به حج اعزام می‌شوند
به گزارش حوزه استان ها خبرگزاری تقریب، محمدباقر قاصری در گفتگویی با اشاره به آخرین وضعیت کاروان‌های اعزام حجاج خراسان شمالی اظهار کرد: سهمیه در نظر گرفته شده برای استان خراسان شمالی در مجموع به تعداد هزار و ۲۶۰ زائر است.

مدیرکل حج و زیارت خراسان شمالی، زائران بیت الله الحرام ثبت نام شده تا ۳۱ فروردین ۱۳۸۶ اعلام کرد و افزود: زائران خراسان شمالی برای حج تمتع در قالب ۹ کاروان از شهرستان‌های مختلف این استان اعزام خواهند شد.

وی با اشاره به جزئیات تعداد کاروان‌های حجاج خراسان شمالی خاطر نشان کرد: مجموع زائران ثبت نام شده ۳ کاروان از شهرستان بجنورد و شهرستان‌های شیروان، فاروج، اسفراین، مانه و سملقان هر کدام یک کاروان و شهرستان‌های گرمه و جاجرم یک کاروان و شهرستان‌های اسفراین و بام و صفی آباد نیز یک کاروان را به خود اختصاص داده اند.

قاصری از اعزام یک کاروان اهل تسنن از استان خراسان شمالی به حج تمتع خبر داد و گفت: هزینه اعزام هر فرد از استان خراسان شمالی به حج تمتع حدوداً ۱۰۰ میلیون تومان است و به طور متداول ایستگاه پروازی کاروان‌های زائر از خراسان شمالی، فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد خواهد بود.

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdchmvnm623nwxd.tft2.html
مرجع : مهر
نام شما
آدرس ايميل شما