تاریخ انتشار۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۶:۱۸
کد مطلب : 592302

تشکیل ستاد بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره) در سازمان بهشت‌زهرا (س)

ستاد بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در سازمان بهشت‌زهرا(س) تشکیل شده و آماده سازی محوطه صحن نیز در حال انجام است.
تشکیل ستاد بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره) در سازمان بهشت‌زهرا (س)
به گزارش حوزه جامعه خبرگزاری تقریب، رضا مطلوبی شهردار ناحیه حرم مطهر امام خمینی(ره) روز جمعه در این باره گفت: با تصمیم شورای معاونان و دستور مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س)، ستاد بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره) در این با هدف فراهم کردن بسترهای مناسب برای اتصال ظرفیت های فرهنگی و مردمی گلزار شهدا به حرم امام در ایام سالگرد ارتحال تشکیل شده است.

وی ادامه داد: همچنین با تاکید مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) همزمان با ایام سالروز ارتحال امام خمینی(ره) در حدفاصل گلزار شهدا و حرم مطهر غرفه‌هایی به منظور ارائه خدمات عمومی و فرهنگی و اجتماعی و تبیین اندیشه‌های امام خمینی و معرفی سیره شهدا برپا می‌شود.

به گفته مطلوبی، تمام ظرفیت های موجود در سازمان بهشت زهرا(س) و حرم مطهر امام خمینی(ره) برای برگزاری هر چه باشکوهتر مراسم بزرگداشت ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی به کار گرفته می شود.

شهردار ناحیه حرم مطهر امام خمینی(ره) خاطرنشان کرد: هم اکنون با پیگیری معاونت عمرانی و معاونت خدمات شهری سازمان بهشت زهرا(س) آماده سازی محوطه صحن و محیط پیرامونی حرم مطهر امام خمینی(ره) در حال انجام است.

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdciurawrt1a3p2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی