تاریخ انتشار۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۲۹
کد مطلب : 592771
همراه با انتشار تقریظ مقام معظم رهبری؛

برگزاری «چهاردهمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت»

«چهاردهمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت» همراه با انتشار تقریظ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بر کتاب «خاتون و قوماندان» توسط مؤسسه‌ پژوهشی ـ فرهنگی انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.
برگزاری «چهاردهمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت»
به گزارش حوزه فرهنگ و هنر خبرگزاری تقریب،  «چهاردهمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت» همراه با انتشار تقریظ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بر کتاب «خاتون و قوماندان» توسط مؤسسه‌ پژوهشی ـ فرهنگی انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.
«خاتون و قوماندان» روایت زندگی خانم ام‌البنین حسینی، همسر شهید علیرضا توسلی فرمانده برجسته و پرافتخار لشکر فاطمیون است که در ۳۳۶ صفحه به قلم مریم قربان‌زاده نوشته و توسط نشر ستاره‌ها چاپ و منتشر شده است.

این مراسم که روز جمعه، ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ و همزمان با دهمین سالگرد تأسیس لشکر فاطمیون در مشهد مقدس برگزار می‌شود، به‌صورت زنده از رسانه KHAMENEI.IR و شبکه‌های سیما پخش می‌شود.

پیش از این دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب اسلامی در برنامه‌های جداگانه‌ای از نویسندگان و راویان کتاب‌های «نورالدین پسر ایران»، «پایی که جا ماند»، «لشکر خوبان»، «من زنده‌ام»، «آن بیست‌و‌سه نفر»، «وقتی مهتاب گم شد، گلستان یازدهم، دختر شینا، آب هرگز نمی‌میرد»، «فرنگیس»، «در کمین گل سرخ»، «مربع‌های قرمز»، «عصرهای کریسکان»، «تنها گریه‌کن»، «حوض خون» و «مهاجر سرزمین آفتاب» تقدیر و یادداشت‌ها و تقریظ‌های رهبر انقلاب اسلامی بر این کتاب‌ها را منتشر کرده بود.


انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdciyrawzt1a3y2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما