تاریخ انتشار۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۵۷
کد مطلب : 593176
نماینده ولی فقیه در هرمزگان:

صهیونیست‌ها امروز بزرگترین تروریسم دولتی هستند

نماینده ولی فقیه در هرمزگان با اشاره به حمله رژیم صهیونسیتی به فلسطینان گفت: مشاهده می‌کنیم صهیونیست‌ها دوباره درحال جنایت هستند و حتی زن و بچه ها را به شهادت رساندند، از بین افرادی که در فلسطین به شهادت رسیدند تنها چهار نفر رزمنده جهاد اسلامی بوده اند.
صهیونیست‌ها امروز بزرگترین تروریسم دولتی هستند
به گزارش حوزه استان های خبرگزاری تقریب، حجت الاسلام محمد عبادی زاده در خطبه های این هفته نماز جمعه بندرعباس اظهار داشت: صهیونیست‌ها امروز پاسخ حمله هایشان را دریافت می کنند و به همین دلیل درحال تلاش برای واسطه کردن کشورهای مختلف برای آتش بس هستند اما فلسطین‌ها این را نمی‌پذیرند و می‌گویند تعهد بدهید و دست از ترور بردارید.

وی اشاره کرد: صهیونیست‌ها امروز بزرگترین تروریسم دولتی هستند که به کودکان هم رحم نمی‌کنند.

امام جمعه بندرعباس در بخش دیگری از سخنان خود به مسئله یمن پرداخت و گفت: آمریکایی‌ ها مانع پایان جنگ و مذاکرات یمن هستند چون منافع‌شان در فروش سلاح است.
 
وی افزود: آنان می‌خواهند پرونده‌های جنگ و درگیری در منطقه باز باشد تا بتوانند مداخله کنند، اگر کشورهای اسلامی به هم نزدیک شود برای صهیونیست‌ها ضرر دارد.

حجت الاسلام عبادی زاده با اشاره به شهادت امام جعفر صادق (ع) گفت: ایشان با سفاک ترین خلیفه عباسی یعنی منصور دوانیقی همزمان بود و سختی بسیاری کشید، این خاندان حکومت گر با ادعای نزدیکی به آل علی(ع) پیش آمدند اما کارهایی کردند که روی بنی امیه را هم سفید کرد.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان افزود: امام صادق (ع) بزرگ ترین کار را انجام داده و تدوین بزرگترین دانشنامه ارزشمند فقه اسلامی را انجام دادند و بزرگترین نهضت علمی و فرهنگی جهان اسلام توسط ایشان شکل گرفت.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: درگیری های مکرری در مدت کمتر از ۲ ماه در این استان رخ داده که منجر به شهادت سه نفر از مدافعان امنیت شده است، از این رو از دستگاه‌ های امنیتی و انتظامی تقاضا دارم به همدیگر کمک کرده و هماهنگی و انسجام بین همه دستگاه‌ ها وجود داشته باشد.
 
رئیس شورای فرهنگ عمومی هرمزگان خاطرنشان کرد: این شهدا به مقام والای خود رسیدند اما برای ما قابل قبول نیست که در هر درگیری یکی از این عزیزان به شهادت برسد.

انتهای پیام/
 
https://taghribnews.com/vdciypawqt1a3z2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی