کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در تیپ مردم پایه امام سجاد(ع) هرمزگان:

روحیه امامت و محوریت ولایت، انقلاب اسلامی را ماندگار کرده است

11 خرداد 1402 ساعت 2:25

مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در تیپ مردم پایه امام سجاد(ع) هرمزگان، گفت: آنچه انقلاب را ماندگار کرده، روحیه‌ امامت و محور قرار گرفتن ولایت است.


به گزارش حوزه استان های خبرگزاری تقریب، حجت‌الاسلام محمد علی عطاریه در دیدار با مدیر حوزه علمیه هرمزگان به نقش اساسی و اولی روحانیون در تمامی عرصه‌ها پرداخت و افزود: روحانیت نقش امامت را در جامعه دارند، اگر لحظه‌ای از این نقش غفلت شد، قطعا دچار خسارت خواهیم شد.

وی با بیان اینکه اصل و ریشه روحانیت در هر نهاد و ارگانی که باشد، حوزه علمیه است، تصریح کرد: نظامات و ساختار اداری دست و پای طلاب را جهت ایفای نقش امامت می‌بندد، بنابراین لازم است در این میان حوزه‌ علمیه تدبیری بیندیشد تا روحانیون شاغل از حوزه علمیه فاصله نگیرند، متأسفانه اشتغال یکی از عوامل جدایی از حوزه است که این مسئله منجر به آسیب‌های فراوانی خواهد شد.

مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در تیپ مردم پایه امام سجاد(ع)، تصریح کرد: یکی از مسائلی که می‌تواند زمینه‌های تداوم ارتباط با روحانیون را فراهم آورد، شبکه‌سازی روحانیون شاغل و هم‌افزایی دستگاه‌هایی است که در آن مشغول به خدمت هستند.

حجت الاسلام عطاریه خاطرنشان کرد: جامعه هدف تیپ مردم پایه امام سجاد(ع) استان، علاقمندان به فعالیت رزم در کل استان است و در گردان‌های تابعه‌ تیپ هم روحانیون گردان ضروری است و هم دسته‌های رزمی تبلیغی که اگر بین گردان‌ها و حوزه‌های علمیه رفت و آمد تشکیلاتی صورت بگیرد، این ارتباطات برای طرفین فرصت‌ساز خواهد بود.
 
وی بیان داشت: در سرکشی‌های شهرستانی از گردان‌ها با برنامه‌ریزی فرماندهان گردان‌های امام حسین(ع) در مدارس علمیه نیز حاضر شده و با مسئولان و طلاب نیز دیدار خواهیم داشت.

انتهای پیام/
 


کد مطلب: 595348

آدرس مطلب :
https://www.taghribnews.com/fa/news/595348/روحیه-امامت-محوریت-ولایت-انقلاب-اسلامی-ماندگار-کرده

خبرگزاری تقریب (TNA)
  https://www.taghribnews.com