تاریخ انتشار۱۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۳:۴۹
کد مطلب : 595350
نماینده ولی فقیه در گلستان:

محبت مهمترین پایه خانواده و زندگی است

نماینده ولی فقیه در گلستان، گفت: نخستین و مهمترین پایه خانواده و زندگی محبت کردن به همدیگر است.
محبت مهمترین پایه خانواده و زندگی است
به گزارش خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب، آیت الله «سید کاظم نورمفیدی» در مراسم جشن ولادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) و اهدای 8 سری جهيزيه به زوج های جوان در مسجد جامع گلشن گرگان با تبریک ولادت امام رضا(ع)، اظهار کرد: این روز، روز بسیار مبارکی است که ابتدای زندگی شما با سالروز ولادت امام رضا(ع) آغاز شده تا زندگی خوبی را شروع کنید.
 
به گفته وی؛ از همین اول زندگی با محبت به همدیگر نگاه کنید و دوست بدارید، و فرزندان در چنین محیطی شخصیت خوبی پیدا می کنند.
 
نماینده ولی فقیه در گلستان با بیان اینکه پایه و اساس زندگی خانوادگی بر محبت زن و شوهر است، تصریح کرد: زوج های جوان اساس زندگی خود را بر مبنای دوستی که خداوند فرموده قرار دهند.
 
وی افزود: توصیه های قرآن کریم در مورد خانواده و زندگی را مورد توجه قرار دهید تا مشکلی در زندگی پیش نیاید و بتوانید مشکلات را هم بهتر تحمل کنید.
 
به گفته وی؛ خداوند در آیات قرآن کریم فرمودند: «زندگی زن بدون مرد و زندگی مرد بدون زن تکامل پیدا نمی کند و خداوند بین شما مودت و رحمت قرار داده است».
 
آیت الله نورمفیدی با بیان اینکه مودت مهمترین چیزی است که خداوند بین زن و شوهر قرار داده است، ابراز کرد: از همین الان اساس زندگی خودتان را بر مبنای دوستی که خداوند فرموده قرار دهید، پایه و اساس زندگی خانوادگی بر محبت زن و شوهر است
 
وی ادامه داد: با عمل به این مسائل زندگی محکم و استوار می شود و هیچ چیزی نمی تواند آن را بلرزاند.
 
امام جمعه گرگان با بیان اینکه چشمتان نیز به زندگی دیگران نباشد، گفت: همان چیزهایی که خودتان دارید را در زندگی استفاده کنید و اگر غیر این باشد زندگی دچار مشکل می شود.
 
وی افزود: فرزندانی که در خانواده‌های بدون گذشت زندگی می کنند آنها هم دچار مشکل می شوند، در روایات آمده است؛ به فرزندان خودتان احترام کنید و دوست بدارید.
 
نماینده ولی فقیه در گلستان با بیان اینکه باید به دستورات دینی گوش کرده و عمل کنیم، گفت: فرزندان وقتی مشاهده کنند پدر و مادر نسبت به هم محبت دارند و احترام می گذارند، قطعا در شکل گیری شخصیت آنان تأثیر خواهد داشت.
 
انتهای پیام/
 
https://taghribnews.com/vdcenn8n7jh8oxi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما