تاریخ انتشار۱۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۸:۳۸
کد مطلب : 595358

استقبال معاون وزیر حج و عمره عربستان از حجت الاسلام نواب

سرپرست حجاج ایرانی و رئیس سازمان حج و زیارت برای نظارت بر روند ارائه خدمات به حجاج و کاروان‌های ایرانی با استقبال نماینده امیر مدینه و معاون وزیر حج و عمره عربستان وارد مدینه منوره شدند.
استقبال معاون وزیر حج و عمره عربستان از حجت الاسلام نواب
به گزارش حوزه فرهنگ و هنر خبرگزاری تقریب،  حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی به همراه آقای سید عباس حسینی رئیس سازمان حج و زیارت و جمعی از مسئولان بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج چهارشنبه شب(10 خرداد)  با استقبال  محمد بیجاوی و معاون وزیر حج و عمره عربستان و رئیس ستاد های مدینه منوره و مکه مکرمه وارد شهر پیامبر(ص) شد.

 بیجاوی در بدو ورود هیئت ایرانی به فرودگاه مدینه، حضور نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و هیئت همراه را در کشور عربستان و شهر پیامبر اکرم (ص) خوش آمد گفت و اظهار داشت: حضور زائران ایرانی در عربستان در فضایی آرام ادامه دارد و ما به همه حجاج کشورهای اسلامی و بویژه حجاج ایرانی خدمات مطلوب ارائه خواهیم کرد.

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت نیز با برشمردن برخی خواسته هایی که زائران ایرانی از کشور میزبان انتظار دارند ، اظهار داشت: یکی از شعارهای کشور میزبان خدمة الحجاج شرف لنا است و این شعار زمانی تحقق خواهد یافت که به خواسته های زائران توجه و برای تحقق آن تلاش شود.

حجت الاسلام والمسلمین نواب افزود: انتظار داریم که خواسته های زائران به مقامات سعودی منتقل و به اجرایی کردن آنها توجه شود.

نماینده امیر مدینه و معاون وزیر حج و عمره عربستان نیز قول داد که مطالب مطرح شده را در نهادهای ذی ربط برای تصمیم گیری مطرح کند .

وی اظهار داشت: ما تلاش می کنیم به زائران ایرانی و دیگر کشورها خدمات ارزنده ای ارائه کنیم و ان شاءالله بعد از حج شاهد عمره گزاران ایرانی در عربستان باشیم.

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت نیز تاکید کرد که درخواست های مطرح شده مطالبه همه زائران ایرانی است و کشور میزبان هرچقدر به این درخواست ها بیشتر توجه کند در افزایش رضایتمندی  زائران اثر دارد.

 حسینی رئیس سازمان حج و زیارت هم ضمن تقدیر از اعزام نماینده امیر مدینه و معاون وزیر حج و عمره عربستان برای استقبال از هیئت ایرانی ، اظهار داشت که ما و شما در سه دهه گذشته در خدمت زائران بودیم و هر زمان مشکلی برای زائران بوده با تلاش دو طرف حل شده است و امیدواریم درخواست های مطرح شده نیز با تدبیرو درایت  شما حل شود.

معاون وزیر حج وعمره عربستان هم گفت: استقبال از هیئت ایرانی مایه خوشوقتی ماست و ان شاءالله به اولین زائر تا آخرین زائر خدمات قابل قبولی را تقدیم خواهیم کرد.

برپایه این گزارش، حجت الاسلام والمسلمین نواب  وارد مقر ستاد مدینه در هتل سکون شد و در بدو ورود مورد استقبال جمعی از معاونین، مدیران و مسئولان بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت قرار گرفت.


انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdccppqp42bqo18.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما