>> خبرگزاری تقریب (TNA) - مقام معظم رهبری تضمین کننده تداوم موفقیت های نظامی اسلامی هستند - نسخه قابل چاپ

کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

امام جمعه موقت بندرعباس:

مقام معظم رهبری تضمین کننده تداوم موفقیت های نظامی اسلامی هستند

12 خرداد 1402 ساعت 16:37

امام جمعه موقت بندرعباس گفت: بعد از رحلت امام خمینی (ره) نیز مجلس خبرگان رهبری، فردی با تقوا را برای رهبری انقلاب اسلامی ایران انتخاب کرد که تضمین کننده تداوم موفقیت‌های نظام اسلامی شد.


به گزارش حوزه استان های خبرگزاری تقریب، حجت الاسلام عطاءالله میرزاده در خطبه های این هفته نماز جمعه بندرعباس با تسلیت سالروز ارتحال امام خمینی (ره) اظهار داشت: تقوای الهی در تمامی شئون و مراحل زندگی شخصی و سیاسی، مهمترین دلیل و راز موفقیت بنیانگذار انقلاب اسلامی بود.

وی ادامه داد: اگر در حال حاضر جبهه مقاومت اسلامی در جهان شکل گرفته و باقدرت پیش می رود، نتیجه همین راهبری و هدایت همراه با تقواست.

امام جمعه موقت بندرعباس بیان داشت: رهبر انقلاب به پشتوانه همین تقوای الهی و با ایمان راسخ ضمن هدایت نظامی اسلامی در تلاطم‌های سخت، پیش‌بینی‌های درستی از موفقیت در عرصه‌های مختلف داخلی و بین‌المللی داشته و دارند که گاهی برای حلقه یاران نزدیک ایشان نیز عجیب و باورنکردنی است.

حجت الاسلام میرزاده در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه خاطرنشان کرد: امسال از سوی رهبر معظم انقلاب، سال مهار تورم نامگذاری شده اما روند امور در همین مدت نشان دهنده لزوم تجدید نظر در شیوه‌های مهار تورم است.
 
امام جمعه موقت بندرعباس یادآور شد: در نخستین ماهِ سال مهار تورم، خودرو گران شد و در ماه دوم شاهد افزایش قیمت بلیت هواپیما بودیم و افزایش قیمت مواد خوراکی و سایرکالاها هم که روزانه شده است.
 
وی اضافه کرد: قوانین سازمان تعزیرات حکومتی هم در این زمینه باید تغییر کند زیرا در حالی که هزینه و بهای گرانفروشی‌های اصناف را مردم می پردازند جریمه‌های گاه به گاه سازمان تعزیرات به خزانه می‌رود و به مردمی که متضرر شده‌اند باز نمی‌گردد.

انتهای پیام/
 


کد مطلب: 595450

آدرس مطلب :
https://www.taghribnews.com/fa/news/595450/مقام-معظم-رهبری-تضمین-کننده-تداوم-موفقیت-های-نظامی-اسلامی-هستند

خبرگزاری تقریب (TNA)
  https://www.taghribnews.com