کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

امام جمعه موقت قشم:

امام خمینی (ره) مسیر تکامل را برای بشریت هموار کرد

12 خرداد 1402 ساعت 17:24

امام جمعه موقت قشم با بیان اینکه تمامی اندیشمندان عالم از حضرت امام خمینی (ره) به عنوان معجزه قرن و شخصیتی کم نظیر و دارای جمیع صفات برجسته اخلاقی، معنوی، سیاسی، علمی و اجتماعی یاد می کنند، گفت: امام خمینی (ره) مسیر تکامل را برای بشریت هموار کرد.


به گزارش حوزه استان های خبرگزاری تقریب، حجت الاسلام و المسلمین روح الله معصومی در خطبه‌ های نماز جمعه این هفته قشم که در مصلی امام علی (ع) این شهرستان برگزار شد، با تسلیت فرا رسیدن ۱۴ و ۱۵ خرداد  اظهار داشت: امام راحل سالها با تهذیب نفس و خود سازی به مدد الهی خود را برای ایجاد تحولی عظیم در قرن بیستم آماده کردند و با رهبری انقلاب اسلامی سر منشأ بیداری مسلمانان شدند.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران برگرفته از آیات قرآن است که می‌گوید از طاغوت پرهیز و بندگی خدا را کنید و طاغوت امروز ما امریکا و رژیم صهیونیستی است که امام راحل با انقلاب خود شاخ این دو را شکست.

امام جمعه موقت قشم خاطرنشان کرد: باید با تفکرات بنیانگذار انقلاب اسلامی آشنا باشیم و توصیه‌های ایشان را سرلوحه زندگیمان قرار دهیم.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) را باید بعثتی دیگر بنامیم گفت: اگر پیامبر اسلام (ص) با بعثت خود با جاهلیت و بسیاری از اندیشه های خرافی و انحرافی آن زمان مبارزه کرد، امام راحل هم با انقلاب اسلامی با جاهلیت مدرن مقابله کرد.

حجت الاسلام معصومی توضیح داد: امروز طاغوت جامعه ما استکبار و استعمار است، امروز بت بیدادگر عصر حاضر آمریکای جنایتکار و رژیم اشغاگر، جعلی و کودک کش صهیونیستی است.

انتهای پیام/


کد مطلب: 595461

آدرس مطلب :
https://www.taghribnews.com/fa/news/595461/امام-خمینی-ره-مسیر-تکامل-بشریت-هموار

خبرگزاری تقریب (TNA)
  https://www.taghribnews.com