>> خبرگزاری تقریب (TNA) - راه امام خمینی (ره) راه عزت طلبی برای ملت های مسلمان و ملت ایران بود - نسخه قابل چاپ

کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه هرمزگان:

راه امام خمینی (ره) راه عزت طلبی برای ملت های مسلمان و ملت ایران بود

12 خرداد 1402 ساعت 17:49

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه هرمزگان گفت: راه امام راه عزت طلبی برای ملت های مسلمان و ملت ایران بود و حرکت امام خمینی الهام گرفته از قیام عاشورا بود.


به گزارش حوزه استان های خبرگزاری تقریب، حجت‌الاسلام والمسلمین موسی پولادی در جمع رسانه ها با تسلیت سالروز ارتحال امام خمینی (ره) اظهار داشت: ملت ما حسینی وار در برابر هر زیاده خواهی دشمن مقاومت کرده و این را مدیون نهضت امام حسین (ع) هستیم و امام خمینی در حقیقت روح حاکم بر اندیشه حسینی را در جامعه ایرانی زنده کرد.

وی ادامه داد: ضرورت پرداختن به موضوع قیام 15 خرداد و نقش امام راحل در رقم زدن این قیام بزرگ از جمله موضوعات مهم و کلیدی است که رسانه ها می بایست به آن پرداخته و آن را مورد توجه و تبیین قرار دهند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه هرمزگان گفت: یکی از رموز جلوگیری از انحراف انقلاب اسلامی، تبیین شخصیت و جایگاه امام در شکل گیری انقلاب اسلامی و اهداف او از این انقلاب است.

حجت‌الاسلام والمسلمین پولادی با طرح این موضوع که امام، آقایی و عزت ملت ایران را می خواست و ریشه قیام 15 خرداد نیز در عزت طلبی نهفته است، افزود: امام جوششی در وجود ملت ایران در 15 خرداد 1342 خلق کرد که این حرکت با تداوم مبارزات انقلابی به وقوع انقلاب اسلامی منجر شد و در حالی که آنان در نیمه شب اقدام به دستگیری امام و انتقال او از قم به تهران و سپس تبعید او را کردند اما امام ریشه منطق عزت طلبی را در دل مردم نهاده بود.
 
وی، اصلی‌ترین پیام ۱۵ خرداد برای نسل جدید را تبعیت محض از امام حال حاضر نائب بر امام زمان(عج) ذکر و تصریح کرد: هر آنچه نائب امام زمان(عج) حضرت امام راحل و امروزه نیز مقام معظم رهبری انجام می‌دهند و به هر مسیر حرکت می‌کنند و هر عمل و عکس‌العملی که انجام می‌دهند ملت ایران تا به اکنون این گونه بوده‌اند در آینده نیز باید همین‌گونه باشند.
 
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه تأکید کرد: دشمنان از حضور در صحنه ملت ایران بیم دارند چرا که ملت ایران هر بار که به صحنه آمده، توطئه های آنان را خنثی ساخته و لذا می خواهند مردم را از انقلاب و از صحنه دور کنند تا به اهداف شوم و شیطانی خود برسند.

انتهای پیام/
 
 


کد مطلب: 595462

آدرس مطلب :
https://www.taghribnews.com/fa/news/595462/راه-امام-خمینی-ره-عزت-طلبی-ملت-های-مسلمان-ایران

خبرگزاری تقریب (TNA)
  https://www.taghribnews.com