تاریخ انتشار۱۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۲۳
کد مطلب : 595478
ماموستا ملاحسین عینی:

انقلاب اسلامی راه مبارزه با استکبار را به همه آزادگان جهان نشان داد

امام جمعه شهر نوسود گفت: امام خمینی (ره) راه را برای همه هموار کرد، انقلاب اسلامی ملتهای دنیا را بیدار کرد و راه مبارزه با استکبار جهانی را به همه آزادگان جهان نشان داد.
انقلاب اسلامی راه مبارزه با استکبار را به همه آزادگان جهان نشان داد
به گزارش خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب، ماموستا ملاحسین عینی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهر نوسود در سخنانی اظهار داشت: رعایت حرمت و حقوق مسلمانان یکی از سفارشات آیات نورانی قرآن و توصیه های پیامبرعظیم الشأن اسلام است.
 
امام جمعه شهر نوسود با اشاره به اعزام کاروان های حجاج به سرزمین وحی، گفت: رفتن به حج و ثواب و پاداش آن یکی از احکام مهم و یکی از ارکان دین اسلام است، حج مقبول جزایش بهشت است همانگونه که پیامبر گرامی فرمودند: «الحج المبرور لیس له جزاء الاالجنه».
 
این عالم اهل سنت تأکید کرد: خوشبختانه امسال حدود ۷۰ هزار زائر ایرانی عازم حرمین شریفین می شوند و تعداد۶۰۰ نفر در قالب چهار کاروان از مردم اهل سنت عازم حرمین می شوند.
 
ماموستا عینی در بخش دیگری از سخنان خود به انتخابات ترکیه اشاره کرد و عنوان داشت: در انتخابات ترکیه مسلمانان پیروز شدند و ما از این بابت خوشحالیم که مسلمانان ترکیه موفق شدند زیرا اگر طرف برنده این انتخابات می شود، بی گمان مشکلاتی برای مسلمانان ایجاد می کردند.
 
امام جمعه شهر نوسود در پایان سخنان خود با اشاره به فرا رسیدن سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) ابراز داشت: امام خمینی (ره) راه را برای همه هموار کرد، انقلاب اسلامی ملتهای دنیا را بیدار کرد و راه مبارزه با استکبار جهانی را به همه آزادگان جهان نشان داد.
 
انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdcfetdtcw6d1ja.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما