تاریخ انتشار۱۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱:۳۷
کد مطلب : 595494
امام جمعه شهر آق قلا:

رمز مانایى انقلاب را باید در ماهیت اندیشه‌ هاى امام (ره) جستجو كرد

امام جمعه اهل تشیع شهر آق قلا، گفت: رمز مانایى و پویایى انقلاب امام را باید در ماهیت اندیشه‌هاى جاوید حضرت امام (ره) جستجو كرد.
رمز مانایى انقلاب را باید در ماهیت اندیشه‌ هاى امام (ره) جستجو كرد
به گزارش خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب، حجت الاسلام والمسلمین «سید ابوالفضل حسینی» در خطبه های نماز عبادی و سیاسی جمعه مصلای شهر آق قلا با تسلیت سالگرد رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران امام خمینی(ره)، اظهار کرد:
امام یک استثناء در نظریه و عمل بود، اندیشه‌های امام امروزه به‌ عنوان یک مكتب جدید قد علم كرده و تعریف جدیدى از قدرت را در جهان امروز به نمایش گذارده است.
 
به گفته وی؛ یکی از ویژگی های امام دشمن شناسی بود و کار بزرگ او به چالش كشیدن نظام هژمونیک مبتنى بر سلطه قدرت‌هاى استكبارى بود و دنیاى غرب را از موضع كنشگرى به ورطه واكنش گرى سوق داد.
 
امام جمعه اهل تشیع شهر آق قلا با بیان اینکه هنر امام به پایین کشیدن سلطه غرب بود، گفت: به تعبیر یکی از اندیشمندان بزرگ مصر امام وقتی سخن می‌ گفت گویی غرب وجود ندارد.
 
وی افزود: خداوند در ابتدای سوره فتح به پیامبر نوید پیروزی می دهد و می فرماید: «به مومنان اطمینان و آرامش دادیم تا ایمانی بر ایمانشان بیفزایم».
 
حجت الاسلام حسینی در پایان با اشاره به دیپلماسی برتر دولت سیزدهم، اظهار کرد: آیت الله رئیسی بدون هیاهو و با تکیه بر اصول انقلاب در کمتر از 2 سال روابط ایران با کشورهای منطقه و قدرت های بزرگ را احیا کرد و نشان داد که استاد در سیاست هستند.
 
انتهای پیام/
 
https://taghribnews.com/vdcdnk0koyt0no6.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما