کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ:

تشریح نحوه تردد شهروندان تهرانی در مراسم ارتحال امام خمینی (ره)

13 خرداد 1402 ساعت 15:11

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ نحوه تردد شهروندان تهرانی در مراسم ارتحال امام خمینی (ره) را تشریح کرد.


به گزارش حوزه جامعه خبرگزاری تقریب،سرهنگ محمد رازقی، معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ نحوه تردد شهروندان تهرانی در مراسم ارتحال امام خمینی (ره) گفت: شهروندان تهرانی که قصد شرکت در مراسم سی و چهارمین ارتحال امام خمینی (ره) را دارند و با خودروی شخصی می‌خواهند استفاده کنند، باید از جاده قدیم تردد و در این مراسم شرکت کنند.

وی افزود: تاکسی‌های ون برای تردد این عزیزان برای رسیدن تا نزدیکترین محل آماده شده است و تا حرم مطهر منتقل می‌کنند.

سرهنگ رازقی بیان داشت: شهوندان تهرانی اگر از آزادراه خلیج فارس تردد نمایند به هیچ عنوان محلی برای پارک خودروی انها نیست و می‌بایست از جاده قدیم قم تردد کرده و وارد قطعات بهشت زهرا شده و توسط تاکسی‌های وی پیش بینی شده به حرم مطهر انتقال یابند.

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ افزود: پیش بینی می‌شود در این مراسم بیش از یک و نیم میلیون نفر زائر داشته باشیم و به تبع آن ناگزیریم این برنامه ریزی ها را داشته باشیم و برای هر گروهی که حضور می یباند محل مخصوص خود را در نظر بگیریم.

وی گفت: برای کسانی که با موتورسیکلت تشریف می‌آورند نیز داخل بهشت زهرا جنب ایستگاه مترو محلی در نظر گرفته شده است و پارکینگ موتورسیکلت می‌باشد و موتورخود را به راحتی پارک کرده و در مراسم شرکت خواهند کرد.

انتهای پیام/


کد مطلب: 595574

آدرس مطلب :
https://www.taghribnews.com/fa/news/595574/تشریح-نحوه-تردد-شهروندان-تهرانی-مراسم-ارتحال-امام-خمینی-ره

خبرگزاری تقریب (TNA)
  https://www.taghribnews.com