تاریخ انتشار۱۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۳۷
کد مطلب : 595615

ورود کاروان «عاشقان حسینی زائران خمینی» به مرقد امام خمینی(ره)

کاروان «عاشقان حسینی، زائران خمینی» متشکل از دانشجویان پاسدار که از روز چهارشنبه حرکت خود را از اصفهان آغاز کرده‌اند، دقایقی قبل وارد مرقد مطهر امام راحل(ره) شدند.
ورود کاروان «عاشقان حسینی زائران خمینی» به مرقد امام خمینی(ره)
به گزارش حوزه استان ها خبرگزاری تقریب، دانشجویان پاسدار که در قالب کاروان عاشقان حسینی زائران خمینی(ره) به‌صورت دوی امدادی مسیر اصفهان تا حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی را طی می‌کنند ساعتی قبل وارد مرقد مطهر امام راحل شدند.

بیش از یک‌هزار دانشجوی پاسدار با عبور از استان‌های اصفهان، چهارمحال‌وبختیاری، مرکزی و قم برای بیست و پنجمین سال مسیر ۷۱۴ کیلومتری اصفهان تا حرم مطهر امام خمینی(ره) را به‌صورت دوی امدادی پیمودند.

دیدار با خانواده معظم شهدا و جانبازان، گلباران و عطرافشانی بیش از ۷۵ گلزار شهدا در مسیر و نذر ۱۱۴ ختم قرآن و ۱۴ میلیون صلوات برای سلامتی امام زمان(عج) و مقام معظم رهبری از برنامه‌های این کاروان بود.

کاروان عاشقان حسینی، زائران خمینی پس از چهار روز پیمودن مسیر، امروز به حرم مطهر معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی‌(ره) رسیدند.

 کاروان دوی امدادی عاشقان حسینی زائران حسینی از سال ۱۳۷۴ با حضور ۱۰۰۰ نفر از دانشجویان و فراگیران دانشگاه حضرت امیرالمومنین(ع) سپاه و نیروهایی از ۵۰ رده مختلف سپاه پاسداران انقلاب، حرکت خود را در این ایام اجرا می‌کند.

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdcizwawwt1a3q2.cbct.html
مرجع : فارس
نام شما
آدرس ايميل شما