کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

اعزام کاروان زیارتی بندرلنگه به مرقد مطهر امام خمینی ( ره)

14 خرداد 1402 ساعت 10:17

سرپرست تبلیغات اسلامی بندرلنگه گفت: در آستانه سی و چهارمین سالروز ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) کاروان زائران از شهرستان بندرلنگه جهت شرکت در مراسم بزرگداشت بنیان گذار انقلاب اسلامی به تهران اعزام شدند.


به گزارش حوزه استان های خبرگزاری تقریب، حجت الاسلام علی خلیفاوی اظهار داشت: این کاروان با هدف تجدید بیعت با آرمان های امام راحل و همچنین ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله امام خامنه ای ( مدظله العالی) در مرقد مطهر امام خمینی (ره) حضور می یابند.
 
وی از امام خمینی( ره) به عنوان شخصیتی سیاسی و مذهبی نام برد و افزود: امام راحل با رهنمودهای حکیمانه خود نقش بی بدیلی در پیروزی انقلاب اسلامی داشتند و باید همواره یاد و خاطره ایشان را زنده نگه داریم.
 
حجت الاسلام خلیفاوی خاطرنشان کرد: عشق و علاقه به امام راحل چنان در دل مردم قدرشناس ایران اسلامی جای گرفته که هر ساله از راه دور و نزدیک در این ایام خود را به حرم مطهر ایشان می رسانند تا به ساحت حضرتش عرض ارادتی داشته باشند.
 
سرپرست تبلیغات اسلامی بندرلنگه ساده زیستی و اخلاص را از ویژگی های شخصیتی امام راحل برشمرد و اظهار کرد: امروز باید ابعاد شخصیتی و اندیشه های امام خمینی (ره) برای نسل نوجوان و جوان تبیین شود.
 
حجت الاسلام خلیفاوی در پایان عنوان کرد: پس از ارتحال امام خمینی (ره) ایران اسلامی با هدایت ها و رهنمودهای حکیمانه امام خامنه ای (مدظله العالی) در حال پیشرفت است و همواره از توطئه های دشمنان پیروز و سربلند بیرون آمده است.

انتهای پیام/


کد مطلب: 595633

آدرس مطلب :
https://www.taghribnews.com/fa/news/595633/اعزام-کاروان-زیارتی-بندرلنگه-مرقد-مطهر-امام-خمینی-ره

خبرگزاری تقریب (TNA)
  https://www.taghribnews.com