تاریخ انتشار۱۵ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۵۶
کد مطلب : 595752
آیت الله مصطفی علما:

امام (ره) در طول مبارزات خود در مسیر قرآن، اسلام و وحدت حرکت کرد

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: امام (ره) در طول مبارزات خود علیه نظام ستم شاهی همواره در مسیر قرآن، اسلام و وحدت حرکت کرد و همین عوامل خود باعث تحکیم و قدرت این مبارزات شد.
امام (ره) در طول مبارزات خود در مسیر قرآن، اسلام و وحدت حرکت کرد
به گزارش خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب، مراسم گرامیداشت سی و چهارمین سالگرد ارتحال امام خمینی رضوان الله تعالی علیه یکشنبه شب در مسجد چهارمین شهید محراب کرمانشاه برگزار شد.
 
آیت الله مصطفی علما در این مراسم ضمن تسلیت سالگرد ارتحال امام خمینی و نیز قیام خونین ۱۵ خرداد ملت ایران در سخنانی اظهار داشت: امام خمینی (ره) با انقلاب خود و پیروزی بر نظام ستم شاهی به نوعی پشت ابرقدرت های جهانی و زورگویان دنیا را به لرزه درآورد.
 
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: امام خمینی در مسیر قیام خود همواره به اسلام و قرآن و قدرت ملت ایران اتکا کرد و تلاش این رهبر بزرگ و فرزانه این بود که دستورات خداوند را دوباره در جامعه زنده کند و همین امر زمینه‌ای برای دشمنی استکبار جهانی علیه نظام اسلامی شد.
 
امام جمعه کرمانشاه گفت: امام (ره) در طول مبارزات خود علیه نظام ستم شاهی همواره در مسیر قرآن، اسلام و وحدت حرکت کرد و همین عوامل خود باعث تحکیم و قدرت این مبارزات شد.
 
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه در ادامه با اشاره به قیام خونین ۱۵ خرداد سال ۱۳۴۲ مردم ایران، خاطرنشان کرد: این قیام با سخنرانی تاریخی و تأثیر گذار امام خمینی شکل گرفت و توانست مسیر درست قیام ملت ایران را مشخص کند.
 
انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdcammnmu49no01.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما