تاریخ انتشار۱۶ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۴
کد مطلب : 595907

سیره عملی امام خمینی(ره) خدمت‌رسانی صادقانه به مردم بود

رئیس کل دادگستری آذربایجان‌غربی گفت: سیره عملی امام خمینی(ره) خدمت‌رسانی صادقانه به مردم بود و به همین سبب باید ادامه دهنده راه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران باشیم.
سیره عملی امام خمینی(ره) خدمت‌رسانی صادقانه به مردم بود
به گزارش خبرنگار حوزه استان‌های خبرگزاری تقریب، ناصر عتباتی در جلسه ستاد بزرگداشت هفته قوه قضائیه با گرامیداشت یاد وخاطره امام راحل و شهدای قیام ۱۵ خرداد اظهار داشت: قیام خونین ۱۵ خرداد که در سال ۴۲ انجام شد، مبدا انقلاب اسلامی شده و استقلال امروز کشورمان مرهون جانفشانی‌های امام خمینی(ره) در جبهه مبارزه با رژیم ستمشاهی و سپس در دوران دفاع مقدس است.
 
وی با اشاره به اینکه یکی از مهمترین توصیه‌های امام(ره) خدمتگزاری به مردم است تصریح کرد: سیره عملی امام خمینی(ره)خدمت‌رسانی صادقانه به مردم بود و به همین سبب باید ادامه دهنده راه بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران باشیم چرا که به عنوان تکلیف شرعی و قانونی به شمار می رود.
 
رئیس کل دادگستری‌ آذربایجان‌غربی در ادامه با اشاره به اینکه بهترین زمان برای بیان و ارائه عملکرد دستگاه قضایی هفته قوه قضائیه است افزود: باید نهایت بهره را از این ایام برد و در ارائه عملکرد و افزایش میزان خدمت‌رسانی به مردم اقدام کرد.
 
وی در ادامه به"خدمت‌محور" بودن هفته قوه قضائیه اشاره کرد و اظهار داشت: بی‌تردید رویکردها باید بر اساس خدمت رسانی به مردم باشد و در ایام این هفته با تمام توان در خدمت مردم بود و کار آنها را تسهیل کرد.
 
عتباتی با اشاره به اینکه در هفته قوه قضائیه با آرمانهای شهدا تجدید میثاق می‌شود تصریح کرد: همچنین ضمن برگزاری دیدارهای مردمی در مساجد شهری و روستایی، نمایشگاه هفته قوه قضائیه برگزار شده و میز خدمت در مصلاهای تمامی شهرستان‌ها برپا می‌شود.
 
انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdccxpqpm2bqoo8.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما