تاریخ انتشار۱۶ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۴۱
کد مطلب : 595915
حجت الاسلام سیدمحمدعلی ساداتی عنوان کرد:

رشد 10 برابری مساجد اهل سنت کشور با پیروزی انقلاب اسلامی

امام جمعه شهرستان دالاهو گفت: انقلاب اسلامی است که با تمام ظرفیت خود بشریت را به توحید و وحدت و اخلاق دعوت می کند و یکی از مصادیق آن رشد ۱۰ برابری مساجد اهل سنت بعد از انقلاب است.
رشد 10 برابری مساجد اهل سنت کشور با پیروزی انقلاب اسلامی
به گزارش خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب، مراسم گرامیداشت سی و چهارمین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) در شهر «ریجاب» کرمانشاه با حضور روحانیون و مسئولان برگزار شد.
 
حجت الاسلام سیدمحمدعلی ساداتی، امام جمعه شهرستان دالاهو در این مراسم ضمن تسلیت ایام ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد هنر امام را در فهم دقیق اسلام دانست و اظهار داشت: معمار کبیر انقلاب اسلامی توانستند اسلام را در عرصه های مختلف مانند سیاست و فرهنگ و سایر عرصه ها تبیین و به جامعه به عنوان یک اصل عملی معرفی کنند.
 
امام جمعه شهرستان دالاهو در ادامه به موضوع تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در زمینه های استقلال سیاسی و رشد معنویت و اخلاق اشاره کرد و گفت: حاکمیت برگرفته از انقلاب اسلامی امروز در مقابل تمامی ایادی استکبار و طاغوتی ایستاده که می خواهند بشریت را به قهقرای فساد اخلاقی بکشاند اما این انقلاب اسلامی است که با تمام ظرفیت خود بشریت را به توحید و وحدت و اخلاق دعوت می کند و یکی از مصادیق آن رشد ۱۰ برابری مساجد اهل سنت بعد از انقلاب است.
 
گفتنی است که در ابتدای این مراسم که با حضور اقشار مختلف از ریجاب و روستاهای همجوار برگزار شد شهردار این شهر نکاتی در مورد این مراسم بیان داشت.

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdcb8sbssrhb99p.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما