کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

امام جمعه موقت بندرعباس:

روشنگری اهداف دشمن و تبیین خدمات نظام جمهوری اسلامی برای مردم جهاد تبیین است

16 خرداد 1402 ساعت 22:11

امام جمعه موقت بندرعباس گفت: رهبر معظم انقلاب جهاد تبیین را یک فریضه واجب و فوری دانسته‌اند، بنابراین روشنگری اهداف دشمن و تبیین خدمات نظام جمهوری اسلامی برای مردم جهاد تببین است.


به گزارش حوزه استان های خبرگزاری تقریب، حجت‌الاسلام عطاءالله میرزاده در حاشیه نشست آموزشی جهاد تبیین برای کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان به رسانه ها اظهار داشت: جهاد تبیین ، روشنگری است و همچنان که پیامبراکرم(ص) قرآن را به شکل صحیح آن برای مردم تبیین کردند، اهمیت جهاد تبیین در موضوعات مختلف برای مردم عصر حاضر اهمیت دارد.

امام جمعه موقت بندرعباس ادامه داد: آمریکا و اروپایی هرچند وقت یکبار از نبود حقوق بشر در جمهوری اسلامی به عنوان چالش دم می‌زنند و با بهانه‌های مختلف سر و صدا راه می‌اندازند.

حجت‌الاسلام میرزاده بیان داشت: امروز همچنان از فرانسه به عنوان مهد حقوق بشر یاد می‌شود درحالی که جریان جلیقه‌زردها خود نمونه آشکاری از نقض حقوق زنان در این کشور است.

وی ابراز داشت: جوانان ایرانی برای روشنگری از حقوق بشری که اروپایی‌ها از آن دم می‌زنند باید تاریخ حکومت‌داری اروپایی‌ها در قاره‌های مختلف دنیا را به دقت مطالعه کنند.
 
امام جمعه موقت بندرعباس گفت: شبهاتی که برخی افراد در کشور ایجاد کرده مبنی بر حضور جوانان ایرانی در سوریه و دفاع از این کشور، جوانان ما در واقع برای دفاع از خود ما رفتند.

حجت‌الاسلام میرزاده اضافه کرد: طبق نهج‌البلاغه امام علی(ع) به عنوان یک انسان کامل الهی و خبره نظامی به سپاهیان خود توصیه کردند که به عنوان یک راهبرد همیشه دشمن را در مرزها متوقف کنید و نگذارید دشمن وارد شهر شده و بعد بخواهید از کشور دفاع کنید؛ بنابراین دفاع از حرم در عراق و سوریه در واقع عمل به توصیه‌های امام علی(ع) است.

انتهای پیام/
 
 


کد مطلب: 595922

آدرس مطلب :
https://www.taghribnews.com/fa/news/595922/روشنگری-اهداف-دشمن-تبیین-خدمات-نظام-جمهوری-اسلامی-مردم-جهاد

خبرگزاری تقریب (TNA)
  https://www.taghribnews.com