تاریخ انتشار۱۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱:۲۷
کد مطلب : 595933

جلسه هم‌اندیشی برنامه‌های «دهه امامت و ولایت» در گلستان برگزار شد

به همت قرارگاه فرهنگی و اجتماعی گرگان جلسه برنامه‌ریزی دهه امامت و ولایت با محوریت «عید سعید غدیر» با حضور مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان و جمعی فعالان فرهنگی سه شنبه ۱۶ خرداد در سالن اجتماعات شهید سلیمانی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان برگزار شد.
جلسه هم‌اندیشی برنامه‌های «دهه امامت و ولایت» در گلستان برگزار شد
به گزارش حوزه استان ها خبرگزاری تقریب، به همت قرارگاه فرهنگی و اجتماعی گرگان جلسه برنامه‌ریزی دهه امامت و ولایت با محوریت «عید سعید غدیر» با حضور مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان، مدیر کل صداو سیمای استان و شهردار گرگان و جمعی فعالان فرهنگی سه شنبه ۱۶ خرداد در سالن اجتماعات شهید سلیمانی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان برگزار شد.

حجت‌الاسلام گرزین مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان، در این جلسه گفت: قرارگاه فرهنگی و اجتماعی و عملیاتی همیشه در مناسبات مختلف فرهنگی و مذهبی پای کار بوده و توانسته با هم‌فکری هم برنامه‌های متناسب با زیست بوم استان طراحی کند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان تصریح کرد: با توجه اینکه در شرایط حال حاضر کشور در جشن رسانه‌های دشمن هستیم نیاز ما برلین است که در مناسبت‌های ملی و مذهبی برنامه‌های فاخر در خور استان را برنامه‌ریزی کرده و از لحاظ رسانه‌های این برنامه‌ها در سطح استان نشر حداکثری صورت بگیرد.

وی ایام دهه کرامت و امامت را یکی از برنامه‌های ملی و مذهبی برشمرد وگفت: واقعه غدیر خم یکی از بهترین و مهم‌ترین مناسبت‌های شیعیان دنیاست لذا باید این مناسبت فاخر در تغییر دادن چهره استان به عنوان پیشرو و ایجاد قطب فرهنگی کشور نهایت استفاده را ببریم.

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان همچنین به برنامه میهمانی چندکیلومتری به مناسبت روز عید غدیر خم در گرگان اشاره کرد و گفت: این برنامه می‌تواند درسطح برنامه اربعین حسینی در گرگان برنامه‌ریزی شود لذا سعی ما براین است که از همه ظرفیت‌های مردمی و برگزاری پویشهای محلی در راه‌اندازی موکبها جشن و سرور استفاده کنیم.

شکری نیا مدیر کل صداو سیما گلستان در این جلسه گفت: یکی از رسالت‌های اصلی صداو سیما پوشش ویژه برنامه‌های مذهبی و دینی بوده و تاکنون در این راه از هیچ کوششی فروگذار نکردیم.

وی با بیان اينکه صداو سیما برنامه‌های مفصلی را در ایام دهه امامت با بنیاد غدیر تدارک دیده است، تصریح کرد: جشن ده کیلومتری که سال گذشته در تهران برگزار شد بنا داریم این برنامه مهم امسال در استان برگزار شود و از تمامی ظرفیت‌های ویژه استفاده کنیم.

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdcbfsbsfrhb99p.uiur.html
مرجع : ایکنا
نام شما
آدرس ايميل شما