کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

مدیر حوزه علمیه هرمزگان:

در بعد زیرساخت‌ های پژوهشی شرایط خوبی در حوزه علمیه هرمزگان نداریم

17 خرداد 1402 ساعت 16:45

مدیر حوزه علمیه هرمزگان با اشاره به اهمیت انجام کارهای پژوهشی برای طلاب و اساتید، گفت: در بعد زیرساخت های پژوهشی حوزه علمیه هرمزگان زیر خط فقر به سر می برد و در بحث تجهیزات نیز ضعیف است.


به گزارش حوزه استان های خبرگزاری تقریب، حجت‌الاسلام والمسلمین نادر حقیقی در دوره روش تحقیق اساتید که با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین ابوالقاسم مقیمی حاجی معاون پژوهش حوزه های علمیه کشور در سالن اجتماعات شورای نگهبان برگزار شد، اظهار داشت: طلاب استان هرمزگان از شرقی ترین شهرستان، جاسک تا غربی ترین آن پارسیان ولایت مدار با استعداد در مسیر ولایت هستند که نیاز است توجه خاص و ویژه تری به این طلاب شود.

وی با بیان اینکه معاون پژوهش نقش بسزایی در روند رشد پژوهشی در حوزه علمیه هرمزگان ایفا کرده است، افزود: فعالیت های پژوهشی مدارس علمیه هرمزگان بواقع نوید دهنده پویایی و حرکت در مسیر تعالی و پیشرفت خواهد بود.
 
مدیر حوزه علمیه هرمزگان بیان کرد: در بعد زیر ساخت های پژوهشی حوزه علمیه هرمزگان در زیر خط فقر به سر می برد و در بحث تجهیزات نیز ضعیف هستیم و خواستار حمایت حداقلی نسبت به تجهیز و تکمیل تجهیزات در این خصوص برای اساتید و طلاب هستیم.
 
حجت‌الاسلام والمسلمین حقیقی ادامه داد : اگر این حمایت ها نسبت به مدارس علمیه هرمزگان صورت گیرد قطعا با جوانی و پویای که دارند شاهد شکل گیری پیشرفت بیشتر در روند پژوهشی در هرمزگان خواهیم بود.

انتهای پیام/
 
 


کد مطلب: 596036

آدرس مطلب :
https://www.taghribnews.com/fa/news/596036/بعد-زیرساخت-های-پژوهشی-شرایط-خوبی-حوزه-علمیه-هرمزگان-نداریم

خبرگزاری تقریب (TNA)
  https://www.taghribnews.com