تاریخ انتشار۱۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۴۵
کد مطلب : 596132
آیت الله مصطفی علما:

عظمت و بزرگی انقلاب اسلامی مرهون خون شهدا و رهبری امامین انقلاب است

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: عظمت و بزرگی انقلاب اسلامی را باید مرهون خون شهدا و رهبری امامین انقلاب دانست که توانستند قدرت استکبار را تضعیف کنند و آنان را به زانو درآورند.
عظمت و بزرگی انقلاب اسلامی مرهون خون شهدا و رهبری امامین انقلاب است
به گزارش خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب، جلسه کمیته نیروهای مسلح کنگره ملی شهدای استان کرمانشاه امروز با حضور فرماندهان نظامی و انتظامی برگزار شد.
 
آیت الله مصطفی علما در این جلسه در سخنانی اظهار داشت: امروز قدرت جمهوری اسلامی ایران در جایگاهی قرار گرفته است که همه برای ارتباط با این نظام و کشور در صف ایستاده اند که این برای ملت ایران افتخار بزرگ و دستاوردی عظیم محسوب می‌شود.
 
نماینده ولی فقیه در کرمانشاه گفت: این عظمت و بزرگی انقلاب اسلامی را باید مرهون خون شهدا و رهبری امامین انقلاب دانست که توانستند قدرت استکبار را تضعیف کنند و آنان را به زانو درآورند.
 
امام جمعه کرمانشاه در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه وضعیت روزهای نخستین این نظام نسبت به امروز به هیچ وجه قابل مقایسه نیست، بیان داشت: امروز قدرت دفاعی و بازدارندگی ایران اسلامی باعث وحشت استکبار به ویژه رژیم غاصب اسرائیل شده است که این را باید نتیجه خودباوری جوانان و نخبگان این مملکت دانست.
 
آیت الله علما در ادامه سخنان خود عنوان داشت: ملت ایران باید به خوبی دستاوردهای این انقلاب را بدانند و نیز متوجه شوند که جایگاه ما در قبل از پیروزی انقلاب کجا بوده است و امروز کجا هستیم و باید بدانند که این انقلاب چه کاری انجام داده است که همه ابرقدرت ها از آن حساب می برند.
 
نماینده ولی فقیه در کرمانشاه در پایان سخنان خود با اشاره به اینکه دشمن همواره توطئه و دشمنی خود را در قبال ملت و این نظام اسلامی ادامه خواهد داد، خاطرنشان کرد: دشمنان از هر فرصتی برای ضربه زدن به این نظام و انقلاب و مردم استفاده می کنند بنابراین باید در مقابل توطئه افکنی و شبهه افکنی معاندان، ملت بیدار، هوشیار و با بصیرت عمل کنند.
 
انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdcds90kxyt0nf6.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما