تاریخ انتشار۱۹ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۳۹
کد مطلب : 596167
آیت الله مصطفی علما:

امام خمینی (ره) با «ایمان» و «امید» جهان را متحول ساخت

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: امید و ایمان عواملی بودند که امام خمینی (ره) توسط آنها توانست جهان پیرامون خود را متحول سازد.
امام خمینی (ره) با «ایمان» و «امید» جهان را متحول ساخت
به گزارش خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب، آیت الله مصطفی علما در خطبه های این هفته نماز جمعه کرمانشاه در سخنانی اظهار داشت: امام راحل با انقلاب و نهضت خود زمینه تحول بزرگی را در جهان و یک قرن اخیر به وجود آورد.
 
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه افزود: انقلاب اسلامی عزت ملی مردم ایران را تقویت کرد و این کشور را از وابستگی به ابرقدرتهای جهانی نجات داد.
 
امام جمعه کرمانشاه عنوان کرد: هیچ گاه نمی توان انقلاب اسلامی را بدون امام خمینی رضوان الله تعالی علیه تجسم کرد، این انقلاب در سایه ایمان و تقوای الهی به پیروزی رسید و بی شک هیچ قدرتی نمی تواند آسیبی به این نظام برساند.
 
آیت الله علما گفت: امام خمینی (ره) برای خدا قیام کرد، بنابراین همه ما باید مراقب این نظام و انقلاب باشیم.
 
وی در بخش دیگری از سخنان خود ابراز داشت: امروز ایران در جایگاهی بسیار رفیع قرار گرفته است و این را باید نتیجه مدیریت و درایت امامین انقلاب دانست.
 
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه اظهار کرد: مسئولان و کسانی که در رأس کار قرار دارند باید زمینه مناسب را برای معرفی شخصیت امام راحل به جامعه به ویژه نسل جوان فراهم آورند.
 
آیت الله علما در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: امید و ایمان عواملی بودند که امام خمینی (ره) توسط آنها توانست جهان پیرامون خود را متحول سازد.
 
انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdcb00bszrhb98p.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما