تاریخ انتشار۲۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲:۲۲
کد مطلب : 596227
امام جمعه شهر انبارالوم:

موشک فتاح لرزه بر اندام دشمنان انداخته است

امام جمعه شهر انبارالوم، گفت: پیام واضح موشک فراصوت فتاح علی رغم همه تحریم ها و تهدیدها، لرزه انداختن به تن دشمنان این انقلاب است.
موشک فتاح لرزه بر اندام دشمنان انداخته است
به گزارش خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب، حجت الاسلام والمسلمین «جلیل دماوندی» در خطبه های نماز عبادی و سیاسی جمعه مصلای شهر انبارالوم با اشاره به دستاورد جدید دانش هوا و فضایی سپاه پاسداران، اظهار کرد: موشک هاپیر سونیک یا فراصوت، در 400 ثانیه به قلب اسرائیل می زند، چه قدرتی بالاتر از این که خداوند به ما هبه کرده است.
 
به گفته وی؛ موشک هایپر سونیک"فتاح" بزرگترین فروپاشی روحی و روانی را در اسرائیل ایجاد کرد، این موشک یکی از مقدمات نابودی اسرائیل است که مقام معظم رهبری وعده داده بود، اسرائیل دست و پای خود گم گرده است، کجاست رسانه ی دنیا که روی این قضیه کار کند، آمریکا نگران و مضطرب است.
 
امام جمعه شهر انبارالوم با بیان اینکه دشمنان به دنبالِ پمپاژ نا امیدی در بین ملت ایران هستند، تصریح کرد: وظیفه ما این است که دستاوردهای انقلاب و اهدافش را به فرزندانمان یادآوری کنیم، باید جوابگوی زحمات امامین انقلاب و شهدا باشیم، عزیزان انقلاب امروز در اوج است.
 
وی افزود: دشمنان اسلام، "مُوتُوا بِغَیظِکُم" آمریکا و اسرائیل بدون خون ریزی و به واسطه جنگ روانیِ داخلی نابود خواهند شد.
 
به گفته وی؛ مسلمانان، مومنین وعده خداوند حق است، این پیروزی مال ماست نه اسرائیل و آمریکا، مگر امام نفرمود: «خرمشهر را خدا آزاد کرد»، آیات و روایات وعده ی پیروزی انقلاب اسلامی را می دهند.
 
 حجت الاسلام دماوندی با اشاره به بخشی از سخنان اخیر رهبر انقلاب که تأکید به عدم تحریف وصایا و شخصیت امام راحل(ره) کردند، ابراز کرد: شخصیت امام(ره) نباید به میلِ مادی خودمان تحریف شود، حرکت انقلاب به واسطه تضعیف شخصیت امام، کُند می شود.
 
وی ادامه داد: امام خمینی(ره) را باید در وصیت ایشان دید، در واقع وصیت نامه ی امام (ره)حفظ جمهوری اسلامی ایران بر محور ولایت فقیه است، بعضا افراد به میل خود وصیت نامه و سخنان امام را تغییر می دهند.
 
انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdcirqawyt1a3r2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما