تاریخ انتشار۲۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۹:۱۱
کد مطلب : 596231

وحدت و همدلی مردم روستای امروله با نماد گلاب‌گیری

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان عنوان کرد جشنواره گلاب‌ گیری در روستای امروله سنندج، نماد وحدت و برادری مردم است و مسوولان وظیفه دارند به مردم خدمت کنند.
وحدت و همدلی مردم روستای امروله با نماد گلاب‌گیری
به گزارش حوزه استان ها خبرگزاری تقریب، مهدی رمضانی در دومین جشنواره گلاب‌ گیری در روستای امروله سنندج؛اظهار داشت: امنیت پایدار کردستان مرهون مجاهدت و خون شهدایی است که جان خود را برای صیانت از کیان کشور و مردم در طبق اخلاص گذاشتند.

به گفته معاون استاندار، بخش حسین‌آباد ۴۲ شهید را تقدیم انقلاب کرده است که دو شهید، خلیل هدایتی و سیداشرف هدایتی از روستای امروله است.

وی خاطرنشان کرد: امروله جایگاه و پایگاه بزرگانی بوده که از ۱۲۰ سال گذشته در این روستا زیسته‌اند و امروز مردم و جوانان آن ادامه دهنده راه این بزرگان و عرفا هستند و حضورم در این روستا را یک توفیق بزرگ می‌دانم.

رمضانی تصریح کرد: مردم کردستان، مردمی باشرف، با کرامت و دیندار هستند و هوشمندی این مردم برای تمام کشور و جهان شناخته شده است.

معاون سیاسی استاندار کردستان ادامه داد: تمام تلاش دشمن ایجاد ناامنی و سلب امنیت و آسایش مردم است و به انحای مختلف تلاش می‌کند خدمات نظام را کم‌رنگ جلوه دهد.

وی با اعلام اینکه وضعیت جاده امروله در شان مردم این روستا نیست، از فرماندار سنندج و مدیرکل حمل ونقل جاده‌ای کردستان خواست تا نسبت به رفع مشکلات و نیازمندی‌های روستای امروله، خاصتاً جاده روستا اهتمام داشته باشند.

رمضانی عنوان کرد: جشن سوم گلابگیری گسترده‌تر و در سطح ملی برگزار شود چرا که امروله به دلیل زمین‌های حاصلخیز و کشاورزان باغیرت ظرفیت و قابلیت مطرح‌شدن در سطح ملی دارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان عنوان کرد که این جشنواره نماد وحدت و برادری مردم است و مسوولان وظیفه دارند به مردم خدمت کنند.

دومین جشنواره گلاب‌گیری امروله با حضور بیش از چند هزار نفر از اقشار مختلف مردم و مسوولان استانی کردستان و شهرستان سنندج در روستای تاریخی و گردشگری «امروله» برگزار شد.

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdcds90kfyt0nx6.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما