تاریخ انتشار۲۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۴۷
کد مطلب : 596261
رئیس جمعیت التوحید لبنان:

وحدت اسلامی از ضروریات انکار ناپذیر است/دشمنان می خواهند زن را از نقش و جایگاه اصلی خود دور کنند

شیخ بلال سعید شعبان با بیان اینکه همه ما یکی و برادر هستیم،تصریح کرد: امروز تفکر نادرستی از دینداری و وحدت به ذهن فرزندان ما القا می کنند، حال آنکه وحدت از ضروریات انکار ناپذیر است.
وحدت اسلامی از ضروریات انکار ناپذیر است/دشمنان می خواهند زن را از نقش و جایگاه اصلی خود دور کنند
به گزارش خبرنگار حوزه اندیشه خبرگزاری تقریب، شیخ بلال سعید شعبان رئیس جمعیت التوحید لبنان در دومین همایش همزیستی مسالمت آمیز که صبح امروز شنبه در دانشگاه تهران برگزار شد، اظهار داشت: پروژه وحدت ما را قبل از بهشت آخرت، به بهشت دنیا می کشاند و بر قدرت ما می افزاید. 

وی اظهار داشت: جهان اسلام امروز از همه جهات محاصره شده است، بنابراین باید در همه زمینه ها از جمله اقتصادی و اجتماعی و ...همبستگی داشته باشیم.

دکتر بلال سعید شعبان تصریح کرد:ما مسلمانان جمعیت زیاد و  اشتراکات زیادی داریم و باید دوست و دشمن خود را بشناسیم؛ وحدت اسلامی و  انسانی داشته باشیم. 

وی با بیان اینکه همه ما یکی و برادر هستیم،تصریح کرد: امروز تفکر نادرستی از دینداری و وحدت به ذهن فرزندان ما القا می کنند، حال آنکه وحدت از ضروریات انکار ناپذیر است. 

وی در بخشی از سخنان خود گفت: مسئولیت ایران امروز مسئولیت بزرگی است؛ کشوری است با ادیان ومذاهب مختلف که بین همه عدالت برقرار می کند.تعدد مذهبی و دینی و قومی نعمت است و خداوند فرموده است ما شما را متفاوت آفریدیم تا شناخته شوید.

رئسی جمعیت التوحید لبنان به سیاست ایجاد ترس دشمنان در بین مسلمانان و همچنین به هجمه های صورت گرفته علیه زن مسلمان اشاره کرد و گفت: دشمنان می خواهند زن را از نقش و جایگاه اصلی خود دور کنند که باید هوشیار بود و جلو توطئه های دشمن در این زمینه را گرفت. 

انتهای پیام/
 
https://taghribnews.com/vdcg339nqak9yx4.rpra.html
نام شما
آدرس ايميل شما