تاریخ انتشار۲۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۱
کد مطلب : 596300
وزارت امور خارجه سوریه:

مردم و ارتش لبنان شجاعانه با تجاوزات اسرائیل مقابله کردند

وزارت امور خارجه سوریه ضمن تبریک به مردم و ارتش لبنان به خاطر دفاع شجاعانه از این کشور در برابر تجاوزات رژیم صهیونیستی، تاکید کرد که این حملات نتیجه‌ای جز شکست‌های پی درپی برای اسرائیل نخواهد داشت.
مردم و ارتش لبنان شجاعانه با تجاوزات اسرائیل مقابله کردند
به گزارش حوزه بین‌الملل خبرگزاری تقریب، وزارت امور خارجه سوریه در بیانیه‌ای اعلام کرد که مردم و ارتش لبنان روز گذشته با تجاوزات اسرائیل به جنوب لبنان در منطقه «کفرشوبا» با شجاعت مقابله و دلیرمردان لبنانی تلاش‌های اسرائیل برای ضربه زدن به حاکمیت ملی و هتک حرمت اراضی کشورشان را خنثی کردند.
 
این وزارتخانه ضمن تبریک به مردم و ارتش لبنان برای دفاع از این سرزمین، تاکید کرد: «تجاوزات مستمر اسرائیل به لبنان را که نتیجه‌ای به جز ناکامی و شکست‌های مداوم نخواهد داشت، به شدت محکوم می‌کند.»
 
ساکنان شهرک «کفرشوبا» در جنوب لبنان سیم‌های خاردار نصب شده در مناطق اشغالی این کشور توسط رژیم صهیونیستی را تخریب کردند و با نظامیان این رژیم درگیر شدند.
 
پس از این اقدام، نظامیان اشغالگر با پرتاب گاز اشک‌آور و گلوله‌های دودزا تلاش کردند جوانان لبنانی را از منطقه دور کنند که با واکنش جوانان لبنانی روبرو شدند.
 
ساکنان مناطق مرزی لبنان با سنگ به خودروها و نظامیان رژیم صهیونیستی حمله کردند و ارتش رژیم صهیونیستی نیروهای کمکی و چند تانک به منطقه اعزام کرد.
 
https://taghribnews.com/vdcawinmw49noe1.k5k4.html
مرجع : sana
نام شما
آدرس ايميل شما