تاریخ انتشار۱۹ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۲۰
کد مطلب : 606452

مهلت نام نویسی پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد تمدید شد

آغاز نام نویسی الکترونیکی دانشجویان ورودی جدید مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه تهران از ۲۶ شهریور، تمدید مهلت پذیرش براساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد و پایان مهلت فراخوان جذب عضو هیات علمی وابسته دانشگاه آزاد برخی از اخبار دانشگاه ها است.
مهلت نام نویسی پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد تمدید شد
به گزارش حوزه جامعه خبرگزاری تقریب، بازه زمانی نام نویسی غیرحضوری (الکترونیکی) دانشجویان ورودی جدید مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه تهران از روز یکشنبه ۲۶ شهریور ماه تا روز چهارشنبه ۲۹ شهریور ماه ۱۴۰۲ تعیین شده است و پذیرفته‌شدگان لازم است با مراجعه به سامانه reg.ut.ac.ir نام نویسی کنند.

بازه زمانی نام نویسی حضوری پذیرفته‌شدگان از سوم تا پنجم مهر ماه در دانشکده محل قبولی تعیین شده است.

تمدید انتخاب رشته دانشگاه آزاد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، نام نویسی و انتخاب رشته برای آن دسته از رشته‌های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی که در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته نیم سال اول پذیرش آنها به صورت صرفاً براساس سوابق تحصیلی است، تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۲۵ شهریور تمدید شد.

داوطلبان با مراجعه به سامانه مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی به نشانی http://azmoon.org ابتدا دفترچه راهنما را دریافت و پس از مطالعه و کسب اطلاعات، در صورت تمایل و داشتن شرایط با تهیه کارت اعتباری نسبت به نام نویسی و انتخاب رشته اقدام کنند.

فردا؛ پایان مهلت نام نویسی فراخوان جذب عضو هیات علمی وابسته دانشگاه آزاد

مرحله اول فراخوان جذب هیات علمی وابسته دانشگاه آزاد اسلامی که از ۱۵ تیرماه آغاز شده بود، فردا ۲۰ شهریورماه به پایان می رسد.

واجدان شرایط فراخوان جذب اعضای هیأت علمی وابسته دانشگاه آزاد اسلامی در هیات های اجرایی جذب استان ها بررسی و پس از تایید صلاحیت های علمی و عمومی، از آغاز نیم سال اول سال تحصیلی ۰۳-۱۴۰۲ شروع به همکاری خواهند کرد.

مرحله دوم فراخوان جذب هیات علمی وابسته نیز آذرماه امسال است که متقاضیان می توانند در زمان مقرر با مراجعه به سامانه جامع دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی http://sajed.iau.ir نسبت به نام نویسی و تکمیل مدارک اقدام کنند.

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdcaminiu49nwy1.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی