تاریخ انتشار۲۱ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۳۷
کد مطلب : 606726

دمای تهران از جمعه کاهش می‌یابد

اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: کاهش محسوس دما از جمعه برای پایتخت پیش‌بینی می‌شود.
دمای تهران از جمعه کاهش می‌یابد
به گزارش حوزه سایر رسانه های خبرگزاری تقریب، اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای مدیدی وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده آسمانی صاف تا کمی ابری، در بعضی ساعت‌ها همراه با وزش باد، گاهی با افزایش باد پیش‌بینی می‌شود.

طی امشب و فردا (۲۱ و ۲۲ شهریور) در بعضی ساعت‌ها وزش باد نسبتاً شدید با احتمال وزش باد شدید موقتی در نیمه جنوبی، نواحی‌غربی و ارتفاعات استان مورد انتظار است که رخداد باد و گرد و خاک موقت در نواحی جنوبی و غربی گاهی با کاهش کیفیت هوا و کاهش دید دور از انتظار نیست.

از اواخر وقت پنجشنبه تا شنبه (۲۳ تا ۲۵ شهریور) در بعضی ساعت‌ها وزش باد شدید در نواحی جنوبی و غربی و ارتفاعات شمال شرقی پیش‌بینی می‌شود.

امروز (۲۱ شهریور) افزایش نسبی دما در بیشتر نواحی و روزهای جمعه و شنبه کاهش محسوس دما در سطح استان مورد انتظار است.

از پنجشنبه تا شنبه با عبور متناوب امواجی از شمال استان در بعضی ساعت‌ها افزایش ابر و در ارتفاعات گاهی بارش پراکنده باران پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس این گزارش، آسمان تهران فردا (۲۲ شهریور) صاف و در بعضی ساعت‌ها افزایش باد و گاهی وزش باد شدید با احتمال گرد و خاک با حداقل دمای ۲۳ و حداکثر دمای ۳۵ درجه سانتیگراد و در روز پنجشنبه (۲۳ شهریور) صاف تا نیمه‌ابری و در بعضی ساعت‌ها افزایش باد با حداقل دمای ۲۲ و حداکثر دمای ۳۴ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای ۳۶ درجه سانتیگراد، گرم‌ترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdcewp8ppjh87fi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی