تاریخ انتشار۲۳ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۵:۳۴
کد مطلب : 606897

مرحله استانی "چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن کریم" در هرمزگان پایان یافت

رئیس اداره قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه هرمزگان گفت: مرحله استانی چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن کریم که صبح چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۲ آغاز شده بود، بعدازظهر چهارشنبه به پایان رسید.
مرحله استانی "چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن کریم" در هرمزگان پایان یافت
به گزارش حوزه استان های خبرگزاری تقریب، حجت‌الاسلام محمد باقرزاده در این خصوص افزود: کارنامه اولیه برای شرکت کنندگان در بخش‌ها و رشته‌های مختلف هم صادر شد.

وی اشاره کرد: افزون‌بر یک هزار نفر در مسابقات مرحله شهرستانی این دوره که از ۱۵ اردیبهشت تا ۱۶ خرداد انجام شده بود ثبت نام و شرکت کرده بودند.

رئیس اداره قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه هرمزگان ادامه داد: ۶۰ نفر که از بین آنان به مرحله استانی راه یافتند که در نهایت، در مرحله استانی بخش برادران ۴۰ نفر و بخش خواهران ۲۰ نفر در رشته‌های حفظ، قرائت و ترتیل قرآن کریم به رقابت پرداختند.

حجت‌الاسلام باقرزاده اضافه کرد: حسینیه ناصری میزبان خواهران و حسینیه سید مظفر (ع) میزبان برادران راه یافته به مرحله استانی این مسابقات بود و شرکت کنندگان که از شهرستان‌های بندرعباس، میناب، قشم، بندرلنگه، حاجی آباد، رودان، بستک، جاسک و کیش بودند در این مکان‌ها به رقابت پرداختند.

وی گفت: نفرهای برگزیده به زودی توسط مرکز قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، معرفی خواهند شد که این تعداد به مرحله کشوری مسابقات قرآن کریم راه می‌یابند.

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdcdn9095yt0zj6.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی