تاریخ انتشار۲۳ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۶:۲۶
کد مطلب : 606898

آمادگی پلیس قشم برای خدمت به عزاداران پیامبر اکرم(ص) و دو سبط اکبرش

فرمانده انتظامی شهرستان قشم گفت: پلیس برای خدمت و تامین نظم و امنیت آیین های عزاداری و هیات های مذهبی سالروز رحلت پیامبر اکرم(ص) و دو سبط اکبرش در آخرین روزهای ماه صفر در سطح این شهرستان مرزی در آمادگی کامل به سر می برد.
آمادگی پلیس قشم برای خدمت به عزاداران پیامبر اکرم(ص) و دو سبط اکبرش
به گزارش حوزه استان های خبرگزاری تقریب، سرهنگ مهراب کاظمی با تسلیت فرا رسیدن سالروز رحلت پیامبر عظیم الشان اسلام و شهادت ۲ سبط اکبرش افزود: تمامی عوامل این فرماندهی آماده تامین امنیت عمومی مورد نیاز برای برگزاری هر چه با شکوهتر آیین های عزاداری و سوگواری روزهای پایانی ماه صفر در مناطق مختلف شهری و روستایی سرزمین آب و آفتاب هستند.
 
وی ادامه داد: تمامی برنامه ریزی های لازم برای حضور شایسته پلیس در میان گروههای مختلف عزاداری و تامین امنیت و آسایش آنها با حفظ حرمت و قداست برنامه های سوگواری هیات های مذهبی در محافل عمومی و اختصاصی انجام پذیرفته است.
 
فرمانده انتظامی شهرستان قشم توضیح داد: مأموران دیگر بخش‌های پلیس از جمله پلیس پیشگیری، پلیس آگاهی، پلیس امنیت و یگان امداد نیز به طور محسوس و نامحسوس در محل‌های برگزاری مراسم‌ها حضور داشته و امنیت عزاداران را برقرار خواهند کرد.
 
سرهنگ کاظمی با بیان اینکه مأموران انتظامی در نقاط مختلف این شهرستان مرزی مستقر هستند، اظهار داشت: قشموندان در صورت هرگونه نیاز به حضور پلیس، علاوه بر تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، می‌توانند به ماموران مستقر در سطح میادین و محلات نیز مراجعه کنند.
 
انتهای پیام/
 
https://taghribnews.com/vdceop8pvjh87vi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی